Menu
м. Львів, вул. Погулянка, 6; Час роботи: понеділок-п'ятниця: 9.00-19.00; субота: 10-16, неділя: вихідний

Косметолог

Медичний центр «Вік Здоровя» з гордістю представляє новий M22 Lumenis своїм пацієнтам!

Найуспішніший апарат за всю історію косметології!!!

М 22 – Бездоганно гладка шкіра, без вен, пігментації і судин!!!

M22 - багатомодульна платформа з необмеженими можливостями вико-ристання апаратної косметології, від лідера лазерних і IPL технологій, американської компанії Lumenis. Його унікальна технологія поєднує в собі кращу обробку IPL з використанням найефективніших неабляційних фракційних і Nd: YAG-лазерів на одному пристрої!

Апарат М22 – укомплектований трьома модулями: IPL, ResurFX, Nd: YAGМ22. Ця платформа замінює цілу клініку, вирішуючи величезний спектр завдань.

Мультиплатформа M22 має широкий спектр функцій:

  • Фотоомолодження;

  • видалення волосся на обличчі і тілі;

  • видалення судин;

  • видалення пігментних плям.

Фотоомолодження на М 22.

ЗАВДАННЯ:

Комплексне омолодження: повернути шкірі тонус, зробити її більш пружною, підтягнутою, усунути нависання верхньої повіки, зморшки навколо очей і губ, більш глибокі зморшки, звузити пори, освітлити і поліпшити колір шкіри. А також: згладити шрами, рубці від постакне або хірургічні, розтяжки на тілі (включаючи груди).

ЯК ВИРІШУЄМО:

Фракційний ербієвий лазер ResurFX ідеальний для омолодження. Впливає на шкіру точково, проникає на глибину близько 1 мм, створює зону мікропошкодження і запускає механізм інтенсивного утворення нового колагену. Новий колагеново-еластичний каркас робить шкіру щільною, пружною, гладкою, рівною, тобто знову молодою. Під час процедури відбувається постійне контактне охолодження шкіри, щоб звести больові відчуття до мінімуму. Головна перевага омолодження лазером ResurFX - дуже коротка реабілітація. Базальний шар епідермісу повністю відновлюється за 24 години (при класичній лазерній шліфовці цей процес займає 2-4 тижні). Помірне почервоніння зберігається максимум 2-3 дні. В день проведення процедури можна вмиватися, наносити косметику. На наступний день можна спокійно виходити на роботу.

ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ:

Поєднання IPL і фракційного лазерного впливу в одній процедурі! У першій частині процедури можна попрацювати над видаленням пігментації або судин на обличчі, поліпшити колір обличчя.

Потім нанести знеболюючий крем і відразу ж фракційним лазером скорегувати зморшки, рубці, підтягнути і ущільнити шкіру. Отримуємо відмінний, гарантований результат!

ПЕРІОДИЧНІСТЬ:

Для отримання бажаного результату - 3-4 процедури з інтервалом в місяць.

ВАЖЛИВО:

Серед протипоказань - вагітність, лактація, недавній хімічний пілінг. Після процедури протягом 3-х тижнів необхідно захищати оброблену зону від сонячних променів, щоб уникнути гіперпігментації. Кращий час для лазерного омолодження - з жовтня по березень.

РЕЗУЛЬТАТ:

Ефект омолодження помітний після першої ж процедури. Після курсу шкіра стає здоровою, гладкою, ніжною, дійсно молодою. Риси обличчя залишаються природними, при цьому дрібні зморшки зникають, овал обличчя підтягується, пори звужуються, текстура шкіри і колір обличчя помітно покращуються. Також зникають дрібні нерівності, пігментні плями, сліди від акне, розтяжки.

Стійкий ефект омолодження зберігається надовго завдяки посиленню внутрішніх ресурсів шкіри: поліпшення мікроциркуляції, а головне - стимулювання вироблення нового колагену.

Квантове омолодження на М22

ЗАВДАННЯ:

Позбавляємося від вікових змін шкіри: розширених пор, "сітки" зморшок навколо очей і губ, на щоках, на лобі, мімічних зморшок, нездорового, "землистого" кольору, в'ялості і нерівного рельєфу.

ЯК ВИРІШУЄМО:

IPL - ефективний і безпечний спосіб фотоомолодження. Інтенсивний пучок світла впливає на дерму, не пошкоджуючи епідерміс. Світлова енергія, перетворюючись в тепло, руйнує клітини, що містять надлишок меланіну, розширені капіляри і пошкоджені волокна колагену. У відповідь реакції на даний вплив запускається процес синтезу нового колагену.

Фотоомолодження також покращує мікроциркуляцію крові і лімфи, завдяки чому шкіра насичується киснем, стимулюються обмінні процеси, підвищується опірність інфекціям. Таким чином усуваються основні ознаки старіння: зморшки, поверхнева гіперпігментація, розацеа, купероз.

ПЕРІОДИЧНІСТЬ:

Від 3 до 6 процедур тривалістю 30-40 хвилин з інтервалом в 3-4 тижні.

ВАЖЛИВО:

Протипоказаннями є вагітність і лактакція, тяжкі серцево-судинні захворювання, гострі інфекційні захворювання, схильність до утворення келоїдних рубців, фотодерматоз, прийом деяких лікарських препаратів (ретиноїди, тетрациклін, деякі гормональні препарати і т. д.), загар.

РЕЗУЛЬТАТ:

Ефект буде помітний відразу після першої процедури. Шкіра в цілому стає світлішою, поліпшується її колір, тонка і в'яла шкіра ущільнюється, підвищується її пружність і еластичність. Пори звужуються, сітка зморшок розгладжується, овал обличчя підтягується. Для закріплення ефекту рекомендується курс від 3 до 6 процедур.

Видалення пігментації на М22.

ЗАВДАННЯ:

Позбавляємося від гіперпігментації на обличчі й тілі: великих плям і ділянок потемніння на щоках, вилицях, над верхньою губою, кистях, зоні декольте, спині, плечах; "веснянок", вікових плям-лентіго, загального потемніння шкіри після сонця, солярію або вагітності.

ЯК ВИРІШУЄМО:

Використовуємо IPL-модуль (фототехнологій). В основі - принцип селективного фототермоліза, де "мішенню" є меланін. Під дією світлової хвилі в діапазоні 560-640 нм він нагрівається і руйнується, і пігментація зникає. Насадки з сапфірового скла оснащені технологією контактного охолодження. У зоні обробки пігменту, де відбувається спалах, відчувається тепло і поколювання.
На відміну від хімічних пілінгів IPL-технологія здатна впоратися з глибоко лежачим пігментом. При цьому вона не вимагає тривалої реабілітації, не викликає лущення шкіри і дає гарантований результат.

ПЕРІОДИЧНІСТЬ: 2-4 процедури (по 20-30 хвилин) з інтервалом 3-4 тижні. Рекомендується проведення процедур в осінньо-зимовий період, коли інтенсивність УФ-впливу знижується.

ВАЖЛИВО: Протипоказаннями для фототерапії є проведення поверхневого хімічного пілінгу менш ніж за 2-4 тижні до процедури, а також нещодавний вплив ультрафіолету, натуральний або штучний загар. Після процедури обов'язково користуватися захисним кремом.

РЕЗУЛЬТАТ:

Критерій успішності процедури - потемніння пігментної плями відразу після IPL-впливу. Результат буде видно через 7-10 днів на обличчі і 14 днів на тілі: потемніла шкіра поступово оновлюється і пляма помітно світлішає або зникає зовсім. Шкіра в цілому стає світлішою і вирівнюється за кольором.

Лазерне видалення судин на М22

ПЕРЕВАГИ МЕТОДИКИ:

Можливість підбору індивідуальних параметрів процедури;

Швидка і комфортна процедура;

Швидкість досягнення результатів;

Високий рівень безпеки, без ризику появи рубців і набряків.

ЗАВДАННЯ:

Видалення телеангіоектазій, видалення гемангіом, видалення судин, корекція куперозу шкіри, лікування розацеа. Позбавляємося від дрібних поверхневих судин і сітки судин на крилах носа, щоках (куперозу), "розлитого" почервонін-ня на обличчі, яке посилюється при стресі, винних плям (навіть у дітей), рубінових "зірочок" на обличчі і тілі, судин на ногах.

ПЕРІОДИЧНІСТЬ:

1-4 процедури (по 20-40 хвилин) з інтервалом 3-4 тижні.

ВАЖЛИВО:

За 3-4 тижні до і після процедур не можна засмагати, пізніше обов'язково користуватися захисним кремом.

РЕЗУЛЬТАТ:

Більш великі судини повністю зникають за 2-3 процедури, а дрібні поверхневі - після першої ж процедури. Шкіра стає світлішою, "порцелянової", результат видно відразу. В день процедури можна користуватися косметикою.

Фотоепіляція з М22

Ідеальний метод швидкого і безболісного усунення небажаного волосся з будь-якої ділянки обличчя і тіла. Апарат Lumenis М22 сприяє видаленню волосся: всіх типів шкіри, будь-якої жорсткості і кольору, на будь-якій глибині волосяних цибулин.

Метод грунтується на використанні фототермічної реакції. Пігментна складова волосини поглинає спрямований промінь світла, який викликає тепловий вплив на цибулину. При цьому волосся руйнується, і припиняється його подальше зростання.

ПЕРЕВАГИ:

Не залишає опіків на шкірі;

Не викликає алергічних реакцій;

Не сприяє вростання волосся під шкіру;

Позбавлення від волосся на довгі роки.

РЕЗУЛЬТАТ:

Ефект від процедури фотоепіляції: Стійкий результат досягається циклом, що включає від 4 до 10 процедур, які проводяться з інтервалом в 1 місяць. Вже після 1 сеансу волосся починає руйнуватися і поступово випадати. Отже, з кожною новою процедурою волосся стає все менше.