(032) 232 78 14(095) 332-78-14 reception@vikzdorovia.com.ua

PRP терапія

PRP-терапія в косметології – революційна методика омолодження та оздоровлення шкіри, методом застосування очищеної і збагаченої тромбоцитами плазми пацієнта. За допомогою ін’єкцій плазмою відбувається активна регенерація тканин, проліферація клітин і вироблення білків – еластину і колагену. PRP-терапія – медична процедура, яка використовується для покращення стану шкіри за допомогою природних ресурсів людського організму. Незважаючи на недавню появу в косметології, плазмотерапія не відноситься до радикальних інновацій, оскільки застосовувалася в традиційній медицині протягом довгих років. Фахівці медичного центру «Вік здоров’я» вибирають PRP-терапію через її здатність до комплексного омолодження та оздоровлення шкіри. Ми робимо ставку на натуральність та природність для кожного пацієнта.

Основні терапевтичні переваги процедури:

  • ✅ стимуляція проліферативних властивостей клітин і тканинного метаболізму,
  • ✅ регенерація,
  • ✅ реваскуляризація (оптимізація локального кровообігу),
  • ✅ неоколагенез.

Кров людини містить тромбоцити, що забезпечують згортання і загоєння пошкоджених ділянок тіла. Тільця виділяють специфічні фактори росту, які сприяють розвитку нових здорових тканин. Інтрадермально введення плазми запускає активацію фібробластів – компонентів, що відповідають за молодість і красу шкіри. За даними досліджень  PRP-терапія покращує стан шкіри на клітинному рівні – розгладжує, вирівнює текстуру, зволожує, живить, підвищує тургор та еластичність. PRP-терапія в косметології допомагає досягти наступних результатів:

Загальна візуальне поліпшення стану шкірного покриву
Підвищення природного тонусу та еластичності
Ліквідація дрібних мімічних зморшок і глибоких структурних складок
Поліпшення кольору обличчя
Вирівнювання мікрорельєфу шкіри
Усунення темних кіл і мішків під очима
Розсмоктування рубцевих змін і освітлення плям постакне
Нейтралізація пігментних плям
М’яка підтяжка тканин при гравітаційному птозі
Зняття запалень та подразнень

Омолоджуючий ефект досягається після курсу процедур і зберігається протягом 1,5-2 років. Плазмоліфтинг допоможе вам відтермінувати хірургічний ліфтинг на декілька років та збереже здоров’я вашої шкіри.

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!