Чому кожен день болить голова

Причини щоденного головного болю

Головний біль – це одна з найбільш розповсюджених проблем сьогодення. Навіть люди, які перманентно ведуть здоровий образ життя, та уникають різних збудників болю, можуть стикнутися з цією неприємною проблемою. Та і вік, і стать жодним чином не впливають на те, чи буде в вас головний біль, чи ні. Ця проблема може бути в кожного.

Однак, якщо часто ця проблема може бути нівельована звичайною пігулкою, інколи люди можуть стикнутися з перманентним болем в голові, який вже може бути характерним симптомом інших захворювань. Для того, щоб зрозуміти, чому голова щоденно болить, та що варто робити в таких випадках, варто ознайомитися з причинами, збудниками, та потенційними наслідками головного болю.

Чому може боліти голова?

чому кожен день болить голова

Причини, чому людина стикається з головним болем, різноманітні. Ними можуть стати як психологічні збудники, так і фізіологічні. Найбільш розповсюдженими чинниками є:

Головний біль, в таких випадках, виступає реакцією організму на стрес, отруєння, інфекційні хвороби. Окрім того, варто звернути увагу, що головний біль також є одним з головних симптомів неправильного функціонування серцево-судинної системи, через що порушене кровопостачання до мозку. Отит, гайморит, синусит, пневмонія – це захворювання, які провокують головний біль.

Окрім того, головний біль може бути спровокованим психологічними захворюваннями, які включають в себе депресію, хронічну втому.

Окрім того, больові відчуття можуть бути виявлені в різних зонах голови, і це залежить від причини захворювання. Якщо, до прикладу, вас турбує остеохондроз, грижа, шийний спондильоз, то біль, як правило, ви будете відчувати в зоні потилиці.

Якщо пацієнт скаржиться на підвищений внутрішньочерепний тиск, то найчастіше больові відчуття будуть сконцентровані в передній частині голови, в районі лоба. Однак, пацієнти, які скаржаться на захворювання очей, менінгіт, або ВСД можуть також мати біль в лобовій ділянці голови.

Отит, або захворювання пов’язані з зубами та ротовою порожниною загалом, можуть скаржитися на біль збоку, а саме зі сторони запалення.

Якщо виникає головний біль, то варто звернути увагу на те, з якою періодичністю він виникає. Не треба концентруватися лише на болі, тому що пульсація, відчуття здавлювання, або розпирання, також важливі. А супроводжуватися біль може нудотою та великою кількістю інших симптомів.

Якщо больові відчуття у вас виникають більше 15 разів на місяць, то це хронічний головний біль. Подібний симптом свідчить про порушення роботи організму, в наслідок якогось з факторів. Звичайні ліки не допоможуть, тому треба обов’язково звернутися до лікаря.

Види головного болю

чому кожен день болить голова

Враховуючи факт, що різні патології мають різний вплив на головний біль, типи болю також відрізняються. Серед них виокремлюють:

Що варто робити при щоденному головному болі?

Якщо вас турбує постійний головний біль, то звичайні ліки можуть не допомогти. Звичні засоби, які зможуть прибрати головний біль напруги, можуть бути малоефективними, коли у пацієнта мігрень, або інші типи болю. Саме тому варто звернутися до лікаря. Це допоможе не лише дізнатися першопричини головного болю, але й дасть нагоду отримати консультацію з професіоналом.

Чому варто звертатися у «Вік Здоров’я»?

Медичний центр «Вік здоров’я» — це місце, в якому працюють професіонали. Проведення швидкої діагностики дозволить вам дізнатися, чому головний біль не припиняється, які є причини, та що варто робити, щоб його позбутися.

У «Вік здоров’я» ви зможете знайти кабінети з професійним обладнанням, яке дозволить спочатку виявити причини болю, а потім, пройти консультацію та діагностику в ЛОРа, або лікаря-невролога, якщо це необхідне. Індивідуальний підхід до пацієнтів та цінування їхнього здоров’я – це наші пріоритети.

Довгого віку – міцного здоров’я!

Автор статті
Тютько Андрій Олександрович

к.м.н. Лікар невропатолог

Член Всеукраїнської Асоціації неврологів, психіатрів та наркологів, член Європейської Асоціації Нейрореабілітації та Всеукраїнського товариства нейрореабілітації. Член Української Асоціації боротьби з інсультом, член Українського лікарського товариства у Львові.

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!