Чому тріскає шкіра на пальцях рук біля нігтів

Якщо ви помітили, що шкіра на пальцях рук біля нігтів потріскалась, це може бути певним симптомом. Такий процес неприємний та інколи болючий. І, звісно, потрощена шкіра біля нігтів є малою дрібницею, оскільки найчастіше ця проблема непомітна. Проте, якщо завчасно не вирішити проблему, вона може стати каталізатором для наступних неприємних наслідків:

Щоб уникнути такі небезпечні та неприємні наслідки, варто щоденно проводити огляд шкіри на пальцях рук біля нігтьової пластини. Якщо ви помітили в даній області маленькі тріщини, а шкіра стала грубою та сухою, варто записатись на прийом до дерматолога. Щоб провести точну діагностику проблеми, може знадобитись повне обстеження та здавання аналізів.

Потріскана шкіра на пальцях рук біля нігтів спричиняє погані наслідки для кутикули. Кутикула почне пересихати, а в момент її відсунення можуть спостерігатися больові відчуття. Отже, якщо ви помітили прояв такої проблеми, то для профілактики пересихання кутикули варто регулярно її мастити спеціальним маслом. Придбати його можна як в аптеках, так і в косметичних магазинах. Для цього також чудово підійде масло мигдалю та ті засоби, які містять у складі зволожуючий фактор природного походження.

Як лікувати потріскану шкіру на пальцях рук біля нігтів?

Як лікувати потріскану шкіру на пальцях рук біля нігтів

 

Якщо причиною тріщин є грибок, то для лікування важливо використовувати фунгіцидні препарати. Для зняття кровоточивості, варто обробити ділянку медичним клеєм. Гарний ефект дають мазі «Солкосерил» та «Рятувальник». Останній може бути у вигляді гелю.

Лікувати проблему можна й в салонах краси процедурою кислотного пілінгу чи методом парафінотерапії. Такий шлях швидкий та особливо ефективний, проте є мінус – висока вартість.

Довгого віку – міцного здоров’я!

Автор статті
Романко Уляна

Лікар – дерматовенеролог

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!