Лікар уролог що лікує

Урологією називається та сфера медицини, яка займається діагностикою, профілактикою та лікуванням проблем чоловіків з статевою та сечовидільною системами. Проте звертаються до урологів не часто, оскільки спостерігається відсутність розуміння важливості та необхідності профілактичних оглядів у даного спеціаліста. Наразі не всі знають, хто такий лікар-уролог та чим він займається.

Лікар-уролог є спеціалістом, що вивчає хвороби нирок, сечоводів та сечового міхура. Окрім цього, фахівець займається лікуванням захворювань простати – передміхурової залози, проблемами статевого органу, хворобами уретри. Своєчасне звернення та консультація уролога – це гарантія відсутності у даних сферах організму пацієнтів. Щоб якісно та точно оцінити чоловіче здоров’я, крайнє важливо проходити урологічний огляд, особливо тим, хто досяг віку 40+.

Що лікує лікар уролог

Коли необхідна допомога та консультація при урологічних хворобах?

Звернутись до лікаря-уролога варто при певних діагнозах:

Як зрозуміти, що необхідно звернутись до лікаря-уролога?

Якщо ви помітили хоча б один симптом у себе, варто негайно звернутись за консультацією до лікаря уролога. При правильній та своєчасній допомозі відбувається ефективне лікування захворювань, які протікають у пацієнтів. Процес лікування може нараховувати різні типи терапії, що охоплюють також фізіотерапевтичні процедури, які проводять лікарі в клініці.

Довгого віку – міцного здоров’я!

Автор статті
Кобільник Юрій Степанович

Лікар-уролог

Учасник великої кількості міжнародних конгресів. Є автором десятків публікацій в українських та закордонних періодичних виданнях. Нострифікований диплом про вищу освіту в Польщі!

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!