Наркоз

Більшість пацієнтів, яким необхідне хірургічне втручання, бояться не стільки самої операції, скільки наркозу. Які страхи є основними і чи є для них підстави ?⤵️

1️⃣ Можна стати наркоманом від наркозу? ⠀
Ні, це виключено, оскільки препарати не викликають залежності.

2️⃣ Чи потрібно збільшувати дозу наркозу при кожній новій операції? ⠀
Це поширений міф. Насправді, доза розраховується виходячи з абсолютно інших параметрів, а не з кількості проведених раніше втручань.

3️⃣ Наркоз вкорочує життя? ⠀
Абсолютно ні. На тривалість життя впливає загальний стан здоров’я і спосіб життя, але ніяк не кількість годин, проведених під наркозом.
⠀⠀
4️⃣Чи можна прокинутися під час операції?
Ймовірність того, наркоз не до кінця подіє, є, але вона становить не більше 0,2%. Справа в індивідуальній реакції на препарат.
Всі життєво важливі функції є під наглядом анестезіолога, робота серця, тиск, пульс, температура тіла, активність мозку – все це знаходиться під постійним наглядом фахівця. Навіть при мінімальних відхиленнях від норми, анестезію одразу скорегують.

5️⃣ Наркоз губить здоров’я. В тому числі, психічне.
У сучасних анестетиків немає серйозних побічних ефектів. Може з’явитися нудота, запаморочення і блювота, але ці симптоми знімаються ліками. А ще після загальної анестезії на кілька тижнів може погіршитися пам’ять, але ви цього не помітите, оскільки порушення будуть мінімальні. Приблизно як після алкоголю.

Що стосується психічних розладів, то вони зустрічаються вкрай рідко. Погіршення пам’яті, галюцинацій та нападів агресії теж не буде – препарати, які їх викликали, залишилися в минулому столітті.

❤️Довгого віку – міцного здоров‘я!

Запис на консультацію за телефонами:

☎️ (032)232 78 14
📱 095 332 78 14
🌐 м. Львів, вул. Погулянка, 6

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!