Нетримання сечі у жінок

Цю проблему не прийнято обговорювати з близькими, про неї не говорять у колі подруг і навіть звернутися до лікаря наважуються одиниці.

Незважаючи на те, що з цією проблемою стикається кожна четверта жінка у віці старше 30 років, ви навряд чи почуєте про неї по телебаченню або прочитаєте в розділі про здоров’я. Про що ж ми? Йтиметься про нетриманні сечі у жінок.

🔵 Нетримання сечі у жінок буває:

👉Післяпологовим – виникає через великі розміри плоду, родових травм, тривалих потугах;
👉Післяопераційним – виникає після акушерсько-гінекологічних операцій через утворення спайок в області промежини і очеревини;
👉Віковим – виникає у клімактеричному періоді через зниження вироблення естрогену – гормону, що підтримує м’язи і органи малого тазу в фізіологічному стані;
👉Стресовим – виникає при напрузі і підвищенні внутрішньочеревного тиску – під час кашлю, сміху, стрибків, підйому тяжкості.

💉Введені в ділянку сечівника об’ємоутворюючі препарати (ін’єкції філерів, плазми) відновлюють анатомічну підтримку уретри за рахунок ущільнення та стабілізації тканин м’язів тазового дна і стінок піхви.

❗️ВАЖЛИВО❗️При лікуванні даної проблематики використовують Вашу плазму! ENDORET (PRGF) / #ЕНДОРЕТ – це технологія терапевтичного застосування плазми, збагаченої факторами росту, використовується в якості філлера!
Фахівці США, Швейцарії, Італії, Польщі, Південної Кореї, Іспанії, Швеції визнали безпеку і ефективність #Endoret gel.

Медичний центр «Вік здоров’я» вирішить Ваші естетичні проблеми в гінекології!

❤️Довгого віку – міцного здоров‘я!

Запис на консультацію за телефонами: ⠀
☎️ (032)232 78 14
📱 095 332 78 14
🌐 м. Львів, вул. Погулянка, 6

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!