Що робити, якщо відчули біль у грудній клітці справа

Відчуття болю в грудній клітці справа свідчить про серйозні проблеми, які у більшості випадків не пов’язані з серцем. Проте вони є симптомами інших небезпечних захворювань. Якщо ви відчули біль в правій частині грудної клітки варто негайно звернутись до лікаря.

Чому болить у грудній клітці справа?

Причиною болю в грудній клітці праворуч може бути надмірна фізична активність, інфекція чи основне захворювання:

Як результат, біль у правій частині грудної клітини може спричиняти й інші симптоми, серед яких печення в і під грудями, складність ковтання, болі в грудях при зміні положення тіла, кислотний рефлекс у роту.

Біль у грудній клітці справа – коли варто йти до лікаря?

У разі появи болю у грудях в комбінації з наявними симптомами варто негайно звернутись у швидку медичну допомогу задля своєчасного надання медичних послуг: раптовий тиск, відчуття пригнічення та ваги під грудьми, біль у грудях, випромінювання в лівій руці, щелепах чи спині, прискорений серцевий ритм, відчуття запаморочення, нудота, дезорієнтація, швидке дихання, блідість та надмірне виділення поту, дуже низький серцевий ритм чи тиск.

Своєчасне отримання медичної допомоги допоможе позбутись симптомів та головної причини захворювання.

Довгого віку – міцного здоров’я!

Автор статті
Вуйцик Петро Володимирович

Лікар хірург. Вища категорія.

Участник Львівського осередку Асоціації хірургів України, приймає участь у науково-практичних конференціях, автор та співавтор друкованих робіт.

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!