Що таке ринопластика ?

Ринопластика – це операція, проведення якої зумовлено необхідністю змінити пропорції та контури носу, для корегування деформацій. Операція носить як косметичний характер, так і може бути спрямованою на відновлення носового дихання та корегування викривленої носової перегородки.

Види ринопластики

Види ринопластики

Є три основні види ринопластики:

Коли доцільно проводити ринопластику

Ринопластика має багато позитивних ефектів, як косметичних, так і терапевтичних. Звертаються за цією процедурою в наступних випадках:

Більшість з процедур мають не косметичне, а терапевтичне призначення, тому що вони дозволяють відновити дихальні функції носу. Однак, терапевтичні процедури є простішими та займають менше часу.

Результати ринопластики

Що таке ринопластика

Щодо косметичної ринопластики, фінальний результат ринопластики можна буде повноцінно оцінити через місяць, коли шкіра та кістки повністю відновляться. Перші два-три тижні можливий дискомфорт.

Якщо говорити про терапевтичну ринопластику, то її результати можна відчути після прибирання тампонів та пов’язки. Дихання стає набагато простішим та комфортнішим. Через один-два тижні після прибирання пов’язки, дихання повністю відновлюється.

Довгого віку – міцного здоров’я!

Автор статті
Бариляк Андрій Юрійович

к.м.н. лікар-отоларинголог

Дійсний член Українського товариства оториноларингологів та Європейського ринологічного товариства ( ERS ). Активний учасник профільних конференцій та симпозіумів. Автор 84 наукових праць.

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!