Ваше здоров‘я у професійних руках! - Вік здоров'я
(032) 232 78 14(095) 332-78-14 vikzdorovia@gmail.com

Ваше здоров‘я у професійних руках!

У медичному центрі «Вік здоров’я» проводиться анестезіологічне забезпечення оперативних втручань та маніпуляцій в умовах операційної.
Будь-яка маніпуляція починається з консультації лікаря анестезіолога. Доктор з’ясовує причини та проблеми з Вашим здоров’ям, аналізує результати проведених лабораторних досліджень. Крім цього інформує Вас про необхідну попередню підготовку до анестезіологічного забезпечення і правила поведінки в найближчі години після нього.
Один з видів анестезіологічного забезпечення – ендотрахеальний наркоз. Під час операції пацієнт знаходиться у стані медикаментозного сну. Ми використовуємо препарат що використовується у кращих клініках світу, інгаляційний анестетик – севофлюран. Це сучасний анестетик, який не накопичується в організмі людини. Після закінчення його подачі в кінці операції, він повністю виходить з повітрям та видихається легенями. Його можна застосовувати як для операцій у новонароджених так і у літніх пацієнтів. Для точного і безпечного дозування необхідне спеціальне обладнання, що дозволяє вводити в строго розрахованих кількостях.
Саме тому, в клініці «Вік здоров’я» використовується апарат останнього покоління Leon plus. Даний апарат за допомогою вмонтованого газового аналізатора дозволяє контролювати концентрацію суміші медичних газів, що вдихається та видихається пацієнтом. Апарат дає можливість встановлювати параметри дихання, враховуючи вік, анатомічні особливості забезпечуючи безпечне для пацієнта проведення анестезії.
Основним видом анестезії при проведенні малих оперативних втручань та діагностичних маніпуляцій є внутрішньовенна анестезія. Препарат для наркозу вводиться внутрішньовенно,пацієнт знаходиться в стані медикаментозного сну, дихає самостійно.
Після закінчення операції чи маніпуляції пацієнт переводиться під спостереження кваліфікованого медичного персоналу в палату.
У медичному центрі «Вік здоров‘я» будь-яка операція, є безболісна і не приносить Вам дискомфорту.

Довгого віку-міцного здоров’я!

Консультація за адресою: вул.Погулянка,6.
☎️тел: 0322327814; 0953327814

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!