Бариляк Андрій Юрійович

Бариляк Андрій Юрійович
Бариляк Андрій Юрійович – лікар-оториноларинголог дорослий, лікар отоларинголог дитячий, кандидат медичних наук, доцент кафедри отоларингології ЛНМУ ім. Д. Галицького.
У 1998 р. з відзнакою закінчив Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю “Лікувальна справа”. Після закінчення інтернатури з оториноларингології в ЛОР- відділенні Львівської обласної клінічної лікарні (1998 – 2000) працював оториноларингологом в Окружному військовому госпіталі. З вересня 2000 р. по серпень 2002 навчався в клінічній ординатурі на базі кафедри оториноларингології ЛНМУ ім. Данила Галицького. У грудні 2002 р. вступив до аспірантури при ЛНМУ ім. Данила Галицького , яку успішно закінчив , і в 2006 р. захистив кандидатську дисертацію на тему ” Клінічні та морфологічні критерії прогнозування ранніх метастазів у хворих на рак голосового і вестибулярного відділів гортані ” .
У 2006 р. пройшов стажування з дитячої отоларингології . У 2007 р. стажувався за спеціалізацією ” Сучасні методи лікування патології вуха та слухопротезування ” в Інституті фізіології та патології слуху (Варшава , Польща ), в 2008 р. – за спеціалізацією ” Септопластика і функціонально – естетична ринопластика ” в Медичному університеті м. Ульм ( Німеччина ) , а в 2009 і 2010 рр. . – За спеціалізацією ” Ендоскопічна хірургія навколоносових пазух ” в Інституті фізіології та патології слуху (Варшава , Польща ), 2017, 2018, 2019 р. стажування “Ендоскопічна хірургія носа та приносових пазух” за організації компанії Storz-Україна та пррф. П. Баталья (Італія). 2020 р. – спеціалізація з лор-онкології.
Основні напрямки практичної та наукової роботи : діагностика та лікування онкологічних захворювань гортані , горла і носа ; функціональна , реконструктивна хірургія та мікрохірургія носа гортані і горла. Дійсний член Українського товариства оториноларингологів та Європейського ринологічного товариства ( ERS ). Активний учасник профільних конференцій та симпозіумів.
Автор 84 наукових праць.

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!