Хаба Уляна Володимирівна

Хаба Уляна Володимирівна

Хаба Уляна Володимирівна.
Лікар кардіолог, вища категорія.
У 2005 році закінчила з відзнакою Львівський Національний медичний університет ім. Д. Галицького та пройшла інтернатуру по спеціальності «загальна практика – сімейна медицина» з подальшою спеціалізацією по терапії та кардіології.
Протягом навчання займалась дослідницькою роботою, працюючи в лабораторії департаменту Нейронаук у Йельському університеті, США (влітку 2001-2004 рр.) з отриманням співавторства наукової статті.
З 2008 р. працює лікарем кардіологічного відділення КНП «8 МКЛ м. Львова».
Має великий досвід надання допомоги при гострих та хронічних захворюваннях серцево-судинної системи, таких як ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, порушення ритму та провідності, серцева недостатність. Працюючи у багатопрофільній лікарні, стикається також з вторинними ураженнями серця та судин на фоні важкої поєднаної хірургічної патології.
Постійно відвідує всеукраїнські та міжнародні конференції, симпозіуми, майстер-класи.
У лютому-березні 2020 р. проходила стажування у Відділенні Серцево-судинної Медицини Лікарні Університету штату Вісконсин (США). Ознайомилась з принципами надання консультативної кардіологічної допомоги та стаціонарного ведення пацієнтів в умовах кардіологічного відділення та відділення інтенсивної терапії.
З 2021 року доєдналась до професійного колективу медичного центру «Вік здоров’я»

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!