Савка Ірина Ігорівна

Савка Ірина Ігорівна

Савка Ірина Ігорівна

к.м.н., доцент кафедри анатомії людини ЛНМУ ім. Данила Галицького;

головний лікар медичного центру «Вік здоров’я».

2005-го року закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «лікар».

Працювала у відділенні реанімації та інтенсивної терапії Львівської обласної клінічної лікарні.

2007 – 2012 рр. працювала у міжнародних фармацевтичних компаніях на посаді “менеджер по роботі з ключовими клієнтами Західного регіону”. Неодноразово проходила тренінги, майстер- класи та семінари.

Працює в ЛНМУ з 2012 року на посаді асистента кафедри нормальної анатомії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

2014 р. – Захистила кандидатську дисертацію і отримала звання кандидата медичних наук за спеціальністю «нормальна анатомія»

2012р. на базі Львівського національного університету пройшла спеціалізацію “Організація і управління охорони здоров’я”.

З 2012 року працює головним лікарем ПП «СаВаМед» медичного центру «Вік здоров‘я».

У 2017-му році пройшла курси підвищення кваліфікації «Організація і управління охорони здоров’я”.

У 2017-му році пройшла курси підвищення кваліфікації при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика «Педагогічні, психологічні та правові аспекти безперервного професійного розвитку лікарів».

З 2017року – спеціаліст з лазерних технологій. Пройшла ряд навчань, семінарів та тренінгів.

Автор 38 публікацій у фахових медичних виданнях ліцензованих ДАК МОН України та у міжнародних виданнях Болгарії, Угорщини, Словаччини, Німеччини, Аргентини та Польщі

 

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!