Уруська Люба Василівна

Уруська Люба Василівна

Вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Сестринська справа»

1984 року закінчила Львівське медичне училище.

Працювала медичною сестрою інфарктного відділення 8-ої лікарні м.Львова, дільничною медсестрою дитячої поліклініки м.Москви, м.Мелітополя, м.Миколаєва, згодом працювала палатною медсестрою відділення реабілітації та відновного лікування «ОХМАТДИТ»

Займала посаду старшої медсестри дитячого садка в місті Червонограді, старшої медсестри хірургічного відділення КЗ ЛОР «ОХМАТДИТ»

З 2018р. року пройшла курси підвищення кваліфікації та перепідготовки циклу «Організація охорони здоров’я»

В 2019р. році закінчила ВНКЗ «Львівська медична академія імені А. Крупинського», де отримала диплом бакалавра  з відзнакою.

З 2017-2020р. – головна медична сестра Лікарні швидкої медичної допомоги м.Львова

Листопад 2018р. – пройшла практичні заняття з надання реанімаційних заходів, які проводилися в рамках навчання prof. Robert Galazkowski та інструктора Kinga Czervinska Республіки  Польща.

В липні 2019р. у м.Києві прийняла участь в тренінгу «Профілактика інфекцій та інфекційний контроль у ЗОЗ», організований ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»

Була учасницею міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації  політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я» у Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

З червня 2020р. працює старшою медичною сестрою у медичному центрі «Вік здоров’я».

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!