Обладнання та препарати для косметології

 АКВА-ПІЛІНГ ТА БЕЗІН”ЄКЦІЙНА МЕЗОТЕРАПІЯ З АПАРАТОМ“AQUA JET 5000”.

Апарат газорідинного пілінгу AQUA JET 5000 – це новітня методика, заснована на безконтактному впливі на шкіру за допомогою сильного потоку тонкого струменя кисню і фізрозчину. Завдяки чому відбувається практично миттєвий процес ліфтингу та омолодження.

Переваги пілінгу AQUA JET 5000

Газорідинний пілінг має масу переваг, що робить таку техніку ефективною, а отриманий результат стійким. Завдяки тому, що:

-У складі газорідинного пілінгу відсутні абразиви і агресивні хімічні компоненти;

-Під час проведення даної процедури ризики травмувати шкіри зведені до нуля;

-Газорідинний пілінг виконується безконтактним методом, що робить процедуру безпечною; -Немає необхідності в післяпілінговому відновленні;

-При проведенні газорідинного пілінгу ризики отримати септичні або вірусні ускладнення зводяться до нуля.

В процесі проведення даної процедури, якщо виникає необхідність, фахівець може ввести під шкіру гіалуронову кислоту або сироватку, безін’єкційним методом.

Показання до проведення газорідинного пілінгу:

Дана методика зарекомендувала себе як ефективний засіб, який допоможе вирішити наступні проблеми:

Позбавити шкіру обличчя від вугревої висипки, комедонів і постакне;

Вирівняти мімічні зморшки;

Позбавити шкіру від пігментних плям, рубців та інших шкірних нерівностей;

Омолодити шкіру і попередити вікове старіння.

Отримати видимий результат можна вже після першого сеансу, завдяки апарату газорідинного пілінгу AQUA JET 5000 від чеської компанії Alvi Prague.

 

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ АПАРАТ “ALVI PRAGUE E-6”

Комбайн Е-6 містить в собі все необхідне для комфортної роботи майстра косметолога.

До складу комбайна входять наступні функції:

ультразвуковий скрабер;

-діамантова мікродермабразія;

-ультразвукова терапія;

-тепло-холод терапія;

-фотон терапія;

-мікротокова терапія.

 

 Ультразвуковий фонофорез. Дана маніпуляція поєднує в собі елементи мікромасажу з введенням корисних лікувальних речовин глибоко в шкіру обличчя. Ультразвук, впливаючи на поверхню шкіри: стимулює лімфодренаж і обмін речовин.

Вплив ультразвуку також діє і на мімічні м’язи – після процедури м’язи тонізуються і підтягуються. Крім усього перерахованого вище, ефект ліфтингу забезпечується ще й за рахунок мікропрогріву. Ультрафонофорез по-своєму унікальний, не має обмежень за віком і типом шкіри.

Ультразвуковий масаж. Широко використовується для поліпшення загального стану шкіри, розгладження зморшок і видалення інших нерівностей. Подібний масаж можна застосувати у делікатних зонах навколо очей і рота. Масаж з використанням ультразвуку допомагає позбавитись зморшок, в’ялості шкіри, покращує її колір і підвищує еластичність.

Чистка обличчя.

Даний вид процедури без сумнівів можна назвати невід’ємним елементом лікування і догляду за шкірою, ураженої комедонами і акне.

Алмазна мікродермабразія в складі багатофункціонального апарату Е-6

Алмазна мікродермабразія – один з найбільш дієвих і безпечних способів механічного пілінгу. Поєднуючи в собі безболісність і ефективність, апарат Е-6 дозволяє позбавлятися від різних проблем шкіри. Суть процедури полягає у видаленні зроговілого шару шкірних покривів за допомогою спеціальних дрібнодисперсних абразивів – алмазних кристалів. Унікальна конструкція апарату Е-6 дозволяє боротися навіть з істотними естетичними недоліками, такими, як глибокі зморшки або вугрі

 

Переваги алмазної мікродермабразії з апаратом Е-6

Перш за все, сучасна методика алмазної шліфовки з використанням апарату Е-6 – це універсальний спосіб очищення шкіри, що має цілий ряд істотних переваг:

-відсутність вікових обмежень;

-незначні видимі наслідки проведення процедури;

-ефективність;

-безболісність;

-процедура не вимагає введення місцевої анестезії;

-наявність різних насадок, які забезпечують можливість використання апарату на різних ділянках шкіри. 

Ультразвукова терапія в складі багатофункціонального апарату Е-6

Фонофорез може проводитися як на обличчі, так і на шиї, декольте. Середня тривалість сеансу ультразвукової терапії складає не більше 30 хвилин.

Відомий ефект від впливу ультразвуку на шкіру пацієнта настає буквально після перших процедур. Після проведення процедури з апаратом Е-6 можна помітити, що шкіра очистилася від різних забруднень і відмерлих клітин, а мімічні зморшки просто зникли. Також, завдяки ультразвуку, швидше загоюються ранки, подряпини, розсмоктуються рубці, зникає набряклість. 

Апарат УЗ терапії дозволяє вирішувати такі проблеми, як:

-мімічні та вікові зморшки, складки;

-потьмянілий колір шкіри обличчя, пігментні плями;

-усунення запалень шкіри різного походження;

– набряклість обличчя і тіла;

-порушення лімфовідтоку.

Тепло-холод терапія в складі багатофункціонального апарату Е-6

Метод тепло-холод терапії використовують для посилення дії деяких косметичних процедур або препаратів. За рахунок посилення кровообігу їх ефект помітно поліпшується. Зазвичай для цього застосовується режим «тепло».

Також тепло-холод терапія застосовується для боротьби з різними висипаннями, подразненнями і запаленнями, акне, набряками, зморшками і порушенням кровообігу. Після таких процедур шкіра стає більш гладкою і пружною. Для цього використовується режим «холод»

Тепло-холод терапія застосовується для боротьби з капілярною сіткою і целюлітом. За допомогою цього апарату можна впливати на шкіру температурою від 5 ° до 55 ° С. Такий метод ефективний для шкіри, яка вкрай чутлива, схильна до виникнення почервоніння і капілярної сітки. Причому його застосовують не тільки для обличчя, але і для всього тіла. Апарат необхідно використовувати після таких маніпуляцій, як дермабразія і глибокий пілінг, які часто супроводжуються сильним почервонінням шкіри.

 

Мікрострумова терапія в складі багатофункціонального апарату Е-6

Мікрострумова терапія – один з найбільш поширених інструментів в апаратній косметології.  Практикуючі косметологи давно взяли на озброєння так звану біостимуляцію, здатну подолати безліч недоліків і хвороб шкіри – від набряків і зморшок до усунення акне і пост акне. Крім того, апарат Е-6 прекрасно справляється і з іншими завданнями.

Основою терапії є поліпшення циркуляції крові, і, як наслідок – надходження кисню та інших необхідних для шкіри речовин, а також виведення токсинів з клітин шкіри. Активізуючи обмін речовин, Е-6 помітно покращує дренаж лімфатичних рідин, що відіграє важливу роль в білковому і водно-сольовому обміні речовин в організмі.

 

 

DMK – СВІТОВИЙ ЛІДЕР В КОРЕКЦІЇ ШКІРИ

Інгредіенти фармацевтичної якості

Не містить ароматизаторів та барвників.Продукти DMK, як для домашнього застосування, так і для професійного, створені з використанням інгредієнтів рослинного походження, таких як плоди, стебла, коріння, кора і т.д.

Трансдермальні креми.

Не продається в супермаркетах, магазинах і аптеках.

Застосовується за медичними показами: всі види косметологічних

патологій і ряд дерматологічних проблем

Має чітку 4-х ступінчасту концепцію, дотримуючись яку Ви завжди отримуєте результат (видалити, відновити, захистити і підтримати): немає типів шкіри – є стан шкіри!

Поєднується з апаратними методиками і ін’єкційними препаратами.

Можливість застосування в перед- та післяопераційний періоди в пластичної хірургії

 

PCA SKIN-пілінги

Хімічні пілінги, створені професіоналами дозволять вам швидко добитися очікуваних результатів. PCA SKIN є першою в світі компанією, яка розробила і випустила на ринок перші в світі модифіковані поліпшені пілінги Джесснера.

Пілінги PCA SKIN поліпшать стан при таких проблемах, як акне, гіперпігментація та в’ялість шкіри. Після курсу пілінгів прискорюються обмінні процеси шкіри, що призводить до зменшенню зморшок, пігментних плям, висипань та надає шкірі здоровий і сяючий вигляд.

Ми любимо пілінги і добре знаємо очікування багатьох пацієнтів. Для пацієнтів, які ведуть активний спосіб життя і не можуть собі дозволити процедуру через період реабілітації, є альтернатива – Oxygenating Trio, яка дає ефект максимальної краси без реабілітації.

 

DERMALOGICA

– Всі продукти вироблені в США!

– Високі стандарти якості та належний рівень контролю;

– Видимий результат вже після першого застосування

 

Daily Skin Health– здорова сяюча шкіра

UltraCalming ™– засоби, які по-справжньому заспокоюють чутливу шкіру

AGE Smart®- лінія засобів, які контролюють процеси старіння

MediBac Clearing®– лінія косметологічних засобів для комплексного вирішення проблеми акне

Power BrightTRx ™– засоби, призначені для позбавлення від пігментних плям

Shave- спеціальний догляд за чоловічою шкірою

Clear Start ™– система засобів по догляду за шкірою підлітків.

Dermalogica — це пристрасть до здорової шкіри!!!