Новини і статті

як знати що хвора підшлункова

Болить підшлункова залоза? Симптоми і лікування

Підшлункова залоза є унікальним органом, що виконує одну з найважливіших ролей в організмі людини. Розташована вона в глибині верхнього відділу черевної порожнини. Складається підшлункова залоза з тіла, головки та хвоста.

Читати далі
що таке ринопластика

Що таке ринопластика ?

Операція носить як косметичний характер, так і може бути спрямованою на відновлення носового дихання та корегування викривленої носової перегородки.

Читати далі
Що лікує лікар уролог

Лікар уролог що лікує

Урологією називається та сфера медицини, яка займається діагностикою, профілактикою та лікуванням проблем чоловіків з статевою та сечовидільною системами.

Читати далі
Чому тріскає шкіра на пальцях рук біля нігтів

Чому тріскає шкіра на пальцях рук біля нігтів

Якщо ви помітили, що шкіра на пальцях рук біля нігтів потріскалась, це може бути певним симптомом. Такий процес неприємний та інколи болючий.

Читати далі
біль у лівому боці внизу живота у жінок

Біль у лівому боці внизу живота у жінок

При відчутті болю в лівому боці внизу живота у жінок необхідно звернутись за консультацією до лікаря. Хворобливість може виникати внаслідок неправильної роботи внутрішніх органів. Важливо сказати лікарю, коли вперше з’явився біль. Тривалий біль може бути симптомом хронічного захворювання.

Читати далі
нічна біль у спині

Нічний біль у спині – причини, симптоми, що робити ?

Якщо ви відчуваєте нічний біль, коли лягли спати, причиною можуть бути проблеми з м’язами, міжхребцевими дисками чи суглобами.

Читати далі
Біль у грудній клітці справа

Що робити, якщо відчули біль у грудній клітці справа

Відчуття болю в грудній клітці справа свідчить про серйозні проблеми, які у більшості випадків не пов’язані з серцем. Проте вони є симптомами інших небезпечних захворювань. Якщо ви відчули біль в правій частині грудної клітки варто негайно звернутись до лікаря.

Читати далі
болить коліно з внутрішньої сторони

Болить коліно з внутрішньої сторони

Колінний суглоб – це одна з найважливіших частин опорно-рухової системи людини. Однак, водночас, ця частина ноги є досить уразливою, тому часто люди можуть відчувати біль з внутрішньої сторони коліна.

Читати далі
чому кожен день болить голова

Чому кожен день болить голова

Головний біль – це одна з найбільш розповсюджених проблем сьогодення. Навіть люди, які перманентно ведуть здоровий образ життя, та уникають різних збудників болю, можуть стикнутися з цією неприємною проблемою.

Читати далі
болить горло важко ковтати

Болить горло важко ковтати

Біль в горлі – це одна з найбільш розповсюджених проблем, з якою стикається велика кількість людей. Больові відчуття горла можуть бути не лише пов’язані з сезонними захворюваннями, а й бути результатом травми, буди в якості тимчасової реакції організму на продукти харчування, тощо.

Читати далі
1 2 3 7