(032) 232 78 14(095) 332-78-14 vikzdorovia@gmail.com

Послуги хірургії

Основні напрямки практичної діяльності медичного центру “Вік Здоров’я” за спеціальністю отоларингологія:

-аденотомії та тонзилотомії;

-ендоскопічні поліпотомії, гайморотомії, етмотомії;

-пластика зовнішнього носа та носової переділки;

-всі види сануючих операцій на вусі, тимпанопластик, включаючи реконструкцію системи слухових кісточок, при хронічних середніх отитах;

-операції по видаленню доброякісних пухлин вуха, носа, навколоносових пазух, гортані та глотки

Також проводяться пластичні втручання з приводу вроджених та набутих вад носа та вуха.

При всіх хірургічних втручаннях застосовується загальне знечулення.

 Для лікування ЛОР-патологій дитячого віку медичний центр оснащений всім необхідним сучасним обладнанням та інструментарієм.

Септопластика

Ринопластика

Риносептопластика

Викривлення носової перегородки стає причиною порушень дихання і частих загострень синуситів.

Симптоми:

-Закладеність однієї або обох ніздрів, що порушує носове дихання та посилюється при застудах або алергіях.

– Дихання ротом

–  Хропіння, через неможливість повноцінного дихання.

-Часті хронічні синусити

У медичному центрі «Вік Здоров’я» працюють отоларингологи з великим досвідом, які постійно вдосконалюють свою хірургічну майстерність на міжнародних конференціях та стажуваннях.

Єдиний спосіб вирівняти носову перегородку – це операція. Найбільш сучасний метод хірургічного лікування – ендоскопічна септопластика. Одночасно з септопластикою можна провести зміну форми або розміру носа – ринопластику.

 

Проводяться гінекологічні операції з можливістю  перебування пацієнта в умовах обладнаних комфортабельних палат.

 

Інтимна пластика

Термін “вагінальне омолодження” охоплює кілька різних процедур. Його іноді називають жіночою статевою пластичною хірургією, хірургією омолодження жіночих статевих органів, жіночої статевої косметичної хірургії, вульвовагінальної пластичної хірургії.

Дуже важливо розуміти всі аспекти вагінального омолодження. Цілком природньо відчувати деяку тривогу, незалежно від того, чи це хвилювання вашого очікуваного результату чи передопераційного стресу. Не соромтеся обговорювати ці почуття з вашим лікарем.

ВАГІНОПЛАСТИКА

Вагінопластика – функціонально-естетична операція, спрямована на поліпшення естетики, підвищення чутливості і поліпшення функції статевих органів.

Мета пластики піхви в омолодженні статевих органів з відновленням їх функцій. Функція може бути порушена в результаті вікових змін, аномалій розвитку сечостатевої системи або травм, отриманих в процесі родової діяльності. Ці проблеми успішно вирішуються за допомогою вагінопластики.

Проводиться пластика піхви під наркозом і триває близько години.

Реабілітація після операції триває від до 3 місяців, в залежності від специфіки показань, ступеня вираженості функціональних порушень, обсягу хірургічного втручання, віку, стану здоров’я пацієнтки. Протягом відновного періоду потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря. Необхідно утримуватися від інтимного життя, не займатися спортом, уникати фізичних навантажень.

Вагінопластика дає стійкий результат – усуває естетичні дефекти, покращує сексуальне життя, повністю відновлює функцію статевих органів. Якщо жінка не планує надалі народжувати, результат інтимної пластики збережеться на все життя.

Показання до Вагінопластики:

Існує три групи показань до інтимної пластики піхви:

1. Покази пов’язані з порушенням зовнішнього вигляду і функції статевих органів після пологів.

2. Покази пов’язані з віковими змінами.

3. Естетичні та функціональні проблеми, що виникли в результаті порушень розвитку сечостатевої системи.

1. Найчастіше причиною зміни зовнішнього вигляду і функції статевих органів стають травми піхви і промежини, отримані під час пологів. Травми можуть призводити до звуження або розширення піхви, розтягування стінок зі збільшенням обсягу, деформації піхви внаслідок утворення рубців.

Покази до вагінопластики є і функціональні зміни сечостатевої системи після пологів без порушення естетики зовнішніх статевих органів: закрепи, біль в животі, хворобливі відчуття під час статевого акту.

2. Другу групу показів до інтимної пластики є вікові зміни, причиною яких є зниження еластичності тканин піхви і ослаблення м’язів тазового дна. Типові проблеми – опущення стінок піхви, порушення їх тонусу, зниження яскравості та гостроти відчуттів при статевому акті.

3. Прямими показами до кольпопластики є аномалії розвитку, які унеможливлюють нормальне інтимне життя і грубо порушують роботу сечостатевої системи. До подібних дефектів розвитку відноситься відсутність сполучення між маткою і піхвою, аномально вузька піхва, аплазія піхви.

Реабілітація після вагінопластики:

Будь-яке хірургічне втручання супроводжується порушенням цілісності тканин, що призводить до появи гематом, набряків і больових відчуттів. Ці симптоми післяопераційного періоду спостерігаються і після вагінопластики, але вони швидко проходять. Пояснюється це тим, що слизова оболонка піхви і розташовані під нею тканини рясно забезпечуються кров’ю та мають високий регенеративний потенціал.

Проте, протягом усього реабілітаційного періоду важливо дотримуватися рекомендацій лікаря, який проводив інтимну пластику. Нижче перераховані специфічні правила, характерні для відновлення після вагінопластіки:

  1. 3 тижні після вагінопластики не можна сидіти. Можна лежати або ходити, але потрібно всіляко уникати положення сидячи.

  2. Півтора місяця слід утримуватися від статевого контакту.

  3. Важливо харчуватися продуктами, які забезпечують нормальну роботу кишківника. Закрепи негативно позначаються на темпах відновлення.

Під час реабілітації після інтимної пластики актуальні загальні рекомендації, яких слід дотримуватися після будь-якого хірургічного втручання. Не можна протягом 2-3 місяців займатися спортом і піднімати важкі предмети. Протипоказані фізіотерапевтичні процедури, за винятком призначених або схвалених лікуючим лікарем. Не можна ходити в солярій, сауну, басейн.

Суворе дотримання рекомендацій лікаря – важлива умова швидкого, повноцінного і правильного загоєння тканин. Дисципліна пацієнтки протягом відновного періоду багато в чому визначає результат вагінопластіки. При відповідальному ставленні жінки до правил реабілітації, операція вирішує усі проблеми естетичного, функціонального і сексуального характеру і дає стійкий, довічний результат.

ЛАБІОПЛАСТИКА.

Лабіопластика – напрямок інтимної пластичної хірургії, метою якого є зміна розміру і корекція форми статевих губ, поліпшення естетики статевих органів і їх омолодження. Основні завдання Лабіопластика – поліпшення зовнішнього вигляду геніталій, підвищення якості сексуального життя і вирішення проблем функціонального характеру, викликаних збільшенням або деформацією статевих губ.

Показання до лабіопластики:

Видовження, надмірне збільшення, деформація або асиметрія статевих губ негативно впливає на якість сексуального життя. Через психологічні невпевненості жінка не отримує повноцінного задоволення в моменти інтимної близькості.

Збільшення статевих губ нерідко веде до функціональних проблем. Жінки скаржаться на відчуття тертя в області зовнішніх статевих органів, яке виникає або посилюється при ходьбі, носінні тісної білизни або під час занять спортом. На шкірі та слизовій часто з’являються роздратування. Зміна форми геніталій може сприяти порушенню мікрофлори піхви, що проявляється молочницею або бактеріальним вагінозом.

Основні причини перерахованих інтимних проблем: деформація статевих органів в результаті родової травми, вроджені особливості розвитку геніталій і вікові зміни, що супроводжуються зниженням еластичності м’яких тканин, їх дряблістю, провисанням і, як наслідок, формуванням косметичних дефектів. Всі ці ситуації розглядаються в якості показів до проведення лабіопластики.

Покази до лабіопластики:

Лабіопластика повертає жінці впевненість у своїй красі і привабливості.

Підготовка до лабіопластики:

Лабіопластика проводиться із застосуванням наркозу.

У перші дні зберігається набряклість тканин, можливий дискомфорт та больові відчуття.

Пришвидшити  відновлення допомагає уважне ставлення до всіх рекомендацій лікаря. Особливу увагу слід приділяти рекомендаціям, специфічним для даної операції:

Також слід дотримуватися правил, актуальні в реабілітаційному періоді після будь-якої пластичної операції: не можна піднімати важкого і займатися спортом. Протипоказані косметологічні та фізіотерапевтичні процедури, за винятком тих, які призначені лікарем.

Лабіопластика дає стійкий естетичний результат. Чутливість статевих органів після операції не зменшується. Інтимна пластика не впливає на здатність жінки виносити і народити дитину.

ГІМЕНОПЛАСТИКА

Гіменопластика – операція інтимної пластичної хірургії, яка проводиться з метою відновлення цілісності дівочої пліви. Залежно від обраної техніки гіменопластики реабілітаційний період триває від 3 до днів, протікає легко з мінімальним дискомфортом. Інша назва операції — рефлорація.

Покази до гіменопластики:

Гіменопластика проводиться виключно за бажанням жінки.

Підготовка до гіменопластики:

Відновлення дівочої пліви проводиться амбулаторно або в умовах денного стаціонару. У госпіталізації, як правило, немає потреби. Виконується гіменопластика під місцевою анестезією, але якщо жінка боїться і відчуває виражений емоційний дискомфорт, операція може бути виконана з внутрішньовенної садації або під наркозом.

Перед відновленням дівочої пліви жінка проходить стандартне медичне обстеження.

 

 

 

 

Запис на консультацію за телефонами:

(095)3327814

(032)2327814

Львів, вул. Погулянка, 6

e-mail: reception@vikzdorovia.com.ua