Xірургічна інтимна пластика - Вік здоров'я
(032) 232 78 14(095) 332-78-14 vikzdorovia@gmail.com

Xірургічна інтимна пластика

ІНТИМНА ПЛАСТИКА 

Термін “вагінальне омолодження” охоплює кілька різних процедур. Його іноді називають жіночою статевою пластичною хірургією, хірургією омолодження жіночих статевих органів, жіночої статевої косметичної хірургії, вульвовагінальної пластичної хірургії. Дуже важливо розуміти всі аспекти вагінального омолодження. Цілком природньо відчувати деяку тривогу, незалежно від того, чи це хвилювання вашого очікуваного результату чи передопераційного стресу. Не соромтеся обговорювати ці почуття з вашим лікарем.

ВАГІНОПЛАСТИКА

Вагінопластика – функціонально-естетична операція, спрямована на поліпшення естетики, підвищення чутливості і поліпшення функції статевих органів. Мета пластики піхви в омолодженні статевих органів з відновленням їх функцій. Функція може бути порушена в результаті вікових змін, аномалій розвитку сечостатевої системи або травм, отриманих в процесі родової діяльності. Ці проблеми успішно вирішуються за допомогою вагінопластики. Проводиться пластика піхви під наркозом і триває близько години. Реабілітація після операції триває від до 3 місяців, в залежності від специфіки показань, ступеня вираженості функціональних порушень, обсягу хірургічного втручання, віку, стану здоров’я пацієнтки. Протягом відновного періоду потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря. Необхідно утримуватися від інтимного життя, не займатися спортом, уникати фізичних навантажень. Вагінопластика – усуває естетичні дефекти, відновлює функцію статевих органів.

Показання до Вагінопластики

Існує три групи показань до інтимної пластики піхви:

 1. ✅ Покази пов’язані з порушенням зовнішнього вигляду і функції статевих органів після пологів.
 2. ✅ Покази пов’язані з віковими змінами.
 3. ✅ Естетичні та функціональні проблеми, що виникли в результаті порушень розвитку сечостатевої системи.
 • 1. Найчастіше причиною зміни зовнішнього вигляду і функції статевих органів стають травми піхви і промежини, отримані під час пологів. Травми можуть призводити до звуження або розширення піхви, розтягування стінок зі збільшенням обсягу, деформації піхви внаслідок утворення рубців. Покази до вагінопластики є і функціональні зміни сечостатевої системи після пологів без порушення естетики зовнішніх статевих органів: закрепи, біль в животі, хворобливі відчуття під час статевого акту.
 • 2. Другу групу показів до інтимної пластики є вікові зміни, причиною яких є зниження еластичності тканин піхви і ослаблення м’язів тазового дна. Типові проблеми – опущення стінок піхви, порушення їх тонусу, зниження яскравості та гостроти відчуттів при статевому акті.
 • 3. Прямими показами до кольпопластики є аномалії розвитку, які унеможливлюють нормальне інтимне життя і грубо порушують роботу сечостатевої системи. До подібних дефектів розвитку відноситься відсутність сполучення між маткою і піхвою, аномально вузька піхва, аплазія піхви.

Реабілітація після вагінопластики:

Будь-яке хірургічне втручання супроводжується порушенням цілісності тканин, що призводить до появи гематом, набряків і больових відчуттів. Ці симптоми післяопераційного періоду спостерігаються і після вагінопластики, але вони швидко проходять. Пояснюється це тим, що слизова оболонка піхви і розташовані під нею тканини рясно забезпечуються кров’ю та мають високий регенеративний потенціал. Проте, протягом усього реабілітаційного періоду важливо дотримуватися рекомендацій лікаря, який проводив інтимну пластику. Нижче перераховані специфічні правила, характерні для відновлення після вагінопластіки:

 • ✅ 3 тижні після вагінопластики не можна сидіти. Можна лежати або ходити, але потрібно всіляко уникати положення сидячи.
 • ✅ Півтора місяця слід утримуватися від статевого контакту.
 • ✅ Важливо харчуватися продуктами, які забезпечують нормальну роботу кишківника. Закрепи негативно позначаються на темпах відновлення.

Під час реабілітації після інтимної пластики актуальні загальні рекомендації, яких слід дотримуватися після будь-якого хірургічного втручання. Не можна протягом 2-3 місяців займатися спортом і піднімати важкі предмети. Протипоказані фізіотерапевтичні процедури, за винятком призначених або схвалених лікуючим лікарем. Не можна ходити в солярій, сауну, басейн. Суворе дотримання рекомендацій лікаря – важлива умова швидкого, повноцінного і правильного загоєння тканин. Дисципліна пацієнтки протягом відновного періоду багато в чому визначає результат вагінопластіки.

ЛАБІОПЛАСТИКА.

Лабіопластика – напрямок інтимної пластичної хірургії, метою якого є зміна розміру і корекція форми статевих губ, поліпшення естетики статевих органів і їх омолодження. Основні завдання Лабіопластика – поліпшення зовнішнього вигляду геніталій, підвищення якості сексуального життя і вирішення проблем функціонального характеру, викликаних збільшенням або деформацією статевих губ.

Показання до лабіопластики:

 • ✔Видовження, надмірне збільшення, деформація або асиметрія статевих губ негативно впливає на якість сексуального життя. Через психологічні невпевненості жінка не отримує повноцінного задоволення в моменти інтимної близькості.
 • ✔ Збільшення статевих губ нерідко веде до функціональних проблем. Жінки скаржаться на відчуття тертя в області зовнішніх статевих органів, яке виникає або посилюється при ходьбі, носінні тісної білизни або під час занять спортом. На шкірі та слизовій часто з’являються роздратування. Зміна форми геніталій може сприяти порушенню мікрофлори піхви, що проявляється молочницею або бактеріальним вагінозом.
 • ✔ Основні причини перерахованих інтимних проблем: деформація статевих органів в результаті родової травми, вроджені особливості розвитку геніталій і вікові зміни, що супроводжуються зниженням еластичності м’яких тканин, їх дряблістю, провисанням і, як наслідок, формуванням косметичних дефектів. Всі ці ситуації розглядаються в якості показів до проведення лабіопластики.

 

Покази до лабіопластики:

 • ✅ Травматична деформація геніталій після пологів.

 • ✅ Вроджені особливості розвитку статевих губ: видовження, асиметрія, гіпертрофія.

 • ✅ Вікові зміни з погіршенням естетики і функції статевих органів.

 • ✅ Бажання жінки змінити розмір або скоригувати форму статевих губ.

Лабіопластика повертає жінці впевненість у своїй красі і привабливості.

Підготовка до лабіопластики:

Лабіопластика проводиться із застосуванням наркозу. У перші дні зберігається набряклість тканин, можливий дискомфорт та больові відчуття. Пришвидшити  відновлення допомагає уважне ставлення до всіх рекомендацій лікаря. Особливу увагу слід приділяти рекомендаціям, специфічним для даної операції:

 • ✔ У перші дні після лабіопластики можна лежати або ходити, але бажано не сидіти.

 • ✔ Не можна носити тісну білизну.

 • ✔ Слід уникати перегріву та переохолодження організму.

 • ✔ Близько півтора місяця слід утримуватися від інтимної близькості.

Також слід дотримуватися правил, актуальні в реабілітаційному періоді після будь-якої пластичної операції: не можна піднімати важкого і займатися спортом. Протипоказані косметологічні та фізіотерапевтичні процедури, за винятком тих, які призначені лікарем. Чутливість статевих органів після операції не зменшується. Інтимна пластика не впливає на здатність жінки виносити і народити дитину.

ГІМЕНОПЛАСТИКА

Гіменопластика – операція інтимної пластичної хірургії, яка проводиться з метою відновлення цілісності дівочої пліви. Залежно від обраної техніки гіменопластики реабілітаційний період триває від 3 до 7 днів, протікає легко з мінімальним дискомфортом. Інша назва операції — рефлорація.

Покази до гіменопластики:

 • ✔ Гіменопластика проводиться виключно за бажанням жінки.

Підготовка до гіменопластики:

 • ✔ Відновлення дівочої пліви проводиться амбулаторно або в умовах денного стаціонару. У госпіталізації, як правило, немає потреби. Виконується гіменопластика під місцевою анестезією, але якщо жінка боїться і відчуває виражений емоційний дискомфорт, операція може бути виконана з внутрішньовенної садації або під наркозом.

Перед відновленням дівочої пліви жінка проходить стандартне обстеження

ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА ПОСЛУГИ ГІНЕКОЛОГІЇ

Назва послугЦіна, грн.
1Комплексне гінекологічне обстеження що включає: консультація гінеколога, обстеження молочної залози (пальпаторно), огляд одноразовим дзеркалом, бімануальне дослідження, мазок на флору, мазок на цитологію, кольпоскопія, УЗД органів малого тазу1500
2Гінекологічне обстеження: консультація гінеколога, огляд одноразовим дзеркалом, мазок на флору, мазок на цитологію800
3Консультація гінеколога450
4Огляд одноразовим дзеркалом, бімануальне вагінальне обстеження150
5Повторна консультація350
6Забір вмісту піхви на визначення флори150
7Цитологічне дослідження з шийки матки150
8Біопсія шийки матки та вишкрібання цервікального каналу + гістологічне дослідження матеріалу1500
9Кольпоскопія350
10Видалення поліпу з ш/м, ц/к2000
11Кріодеструкція ерозії ш/м2500
12Кріолікування кондилом, папілом 1П250
13Гістологічне дослідження480
14Кріолікування кондилом2000
15Встановлення ВМС “Мірена”, “GoldlilY”1800
16Видалення ВМС800
17Консультація вагітних жінок400
18Індивідуальний підбір, консультація до застосування різних видів контрацепції (оральної, ін'єкційної, бар'єрної, хірургічної)300
19Призначення лікування при неспецифічних запальних процесах органів малого тазу300
20Обстеження молочної залози (пальпаторно)110
21Інтерпретація обстежень та лабораторних досліджень100
22Пайпель — біопсія ендометрію1250
23Введення фелстіну в порожнину матки (без препарату)500
24Забір матеріалу на TORCH-інфекції100
25Санація піхви і розкриття Ovulae Naboty400
26Санація піхви, обробка зовнішніх статевих органів250
27Встановлення лікувальних тампонів у піхву100
28Призначення лікування при хронічному аднекситі300
29Призначення лікування при хронічному ендоцервіциті300
30Призначення лікування при специфічних запальних процесах: Бактеріальний вагіноз (гарднерельоз)300
31Призначення лікування при хламідіозі400
32Призначення лікування при уреаплазмозі300
33Призначення лікування при мікоплазмозі300
34Призначення лікування при трихомоніазі300
35Призначення лікування при урогенітальному герпесі400
36Призначення лікування при цитомегаловірусі400
37Призначення лікування при кандидозі200
38Лікування папілома вірусної інфекції шийки матки400
39Встановлення причин та лікування безпліддя400
40Стимуляція овуляції + УЗД (фолікулометрія)1800
41Призначення лікування при гормональних порушеннях, порушенні менструальної функції400
42Діагностика та лікування запальних процесів жіночих статевих органів300
43Діагностика непластичних процесів жіночих статевих органів300
44Призначення лікування при ендометріозі300
45Лікування опущень жіночих статевих органів300
46Посів флори та чутливість до антибіотиків200
47Лікування ерозії шийки матки400
48Ехосальпінгографія1000
49Комплексне УЗД статевих органів + фото400
50УЗД молочної залози400
51УЗД плода в 1 триместрі вагітності450
52УЗД двійні в 1 триместрі вагітності550
53УЗД плода в 2 триместрі вагітності550
54УЗД двійні в 2 триместрі вагітності650
55УЗД плода в 3 триместрі вагітності600
56УЗД двійні в 3 триместрі вагітності700
57Діагностика позаматкової вагітності400
58Фолікулометрія1200
59Місцеве знечулення300
60Консультація щодо лікування доброякісних утворів додатків350
61Радіохвильова коагуляція шийки матки3000
62Взяття біопсії шийки матки радіохвильовим методом2000
63Радіохвильова конізація шийки матки6000
64Видалення папілом радіохвильовим методом2000
65Радіохвильова хірургія новоутворень промежини і зовнішніх статевих органів4000
66Висічення повздовжної перегородки піхви
67Розкриття абсцесу бартолінійової залози5000
68Лікувальне/діагностичне вишкрібання стінок порожнини матки та цервікального каналу5000
69Гіменопластика9000
70Вагінопластика І ступеня складності11300
71Вагінопластика ІІ, ІІІ ступеня складності13000
72Лабіопластика І ступеня складності9300
73Лабіопластика ІІ, ІІІ ступеня складності11200
74Реконструктивні операціїна зовнішніх статевих органах10700
75Пластика везіко-вагінальних та ректо-вагінальних нориць9400
76Видалення кіст бартолінійових залоз6000
77ПАП тест методом рідинної цитології600

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!