Пластична хірургія - Вік здоров'я
(032) 232 78 14(095) 332-78-14 vikzdorovia@gmail.com

Пластична хірургія

Косметична операція – це вибір пацієнта!

Пластична хірургія – розділ хірургії, який займається корекцією дефектів та деформацій контурів тіла. Метою пластичної естетичної хірургії є створення привабливих форм, правильних пропорцій, необхідних об’ємів та корекція вікових змін з метою омолодження. Пластична хірургія є особистим вибором і повинна бути зроблена для себе, а не для задоволення чужих очікувань або для спроби підібрати ідеальний образ. Що стосується психічного здоров’я, важливо розуміти, що нереалістичні, завищені очікування або зовнішній тиск можуть бути шкідливими для пацієнта, і завдання хірурга реально переконатися що операція виконується лише з об’єктивних причин.

Підготовка до пластичної хірургії

Підготовка до операції є невід’ємною частиною успішної процедури. Детальні кроки повинні бути обговорені з хірургом. Перед операцією пацієнтові необхідно  пройти оцінку стану здоров’я, включаючи лабораторні та інструментальні методи обстеження. Психічна підготовка  та  реалістичні очікування також важливі.

Естетична хірургія виконується за бажанням пацієнта, і тому вимагає більшої уваги щодо певних аспектів, таких як причини операції, психічне здоров’я пацієнта та можливі ризики. Після оцінки стану здоров’я пацієнта, його очікувань та інших можливих нехірургічних варіантів, хірург повинен прийняти рішення про те, чи слід робити операцію. Пацієнт і фахівець завжди повинні досягти консенсусу щодо необхідності проведення оперативного втручання. Однак важливо відзначити, що  хірург може відмовитися від проведення пластичної хірургії.

Блефаропластика (або пластика повік) – це хірургічна підтяжка верхньої та нижньої повіки з метою естетичного омолодження. Дана операція дозволяє видалити з верхніх повік жирові грижі, змінити розріз очей та позбавити пацієнта від мішків під очима (якщо вони спровоковані грижами).

 

Пластика губ (булхорн) – це пластична операція, одна з різновидів хейлопластики. Якщо користуватися медичною термінологією, то bullhorn – це

субназальний хірургічний ліфтинг, мета якого скоротити відстань між носом і верхньою губою. Це дозволяє збільшити верхню губу і зменшити її шкірну частину.

 

Маммопластика грудей

Операції з пластики грудей допомагають збільшити груди або навпаки зменшити їх, підняти, скорегувати форму і навіть провести реконструкцію грудей. Необхідно відразу сказати про те, що пластика грудей – це операція. Інакше, як хірургічним шляхом досягти необхідного ефекту неможливо. Пластика грудей займає як правило від півтора до чотирьох годин, операція проводиться під загальним наркозом і при правильному догляді після маммопластики через 2-3 місяці ви отримаєте те, про що мріяли.

 

Ми виконуємо такі оперативні втручання:

 • ✅Верхня блефаропластика
 • ✅Верхня та нижня блефаропластика
 • ✅Нижня блефаропластика
 • ✅Збільшення молочних залоз
 • ✅Збільшення молочних залоз з одночасною периареолярною підтяжкою
 • ✅Зменшення соска (пластика)
 • ✅Контурна  мамопластика (підтяжка грудей)
 • ✅Ліпофілінг
 • ✅Отопластика
 • ✅Підшкірна мастектомія (при гінекомастії)
 • ✅Підшкірна мастектомія (при гінекомастії) + ліпосакція
 • ✅Булхорн

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!