Апаратна косметологія

Апаратна косметологія це величезний спектр методів фізіотерапії, які застосовуються для поліпшення естетичних показників зовнішності. У чому переваги апаратної косметології? Всі косметологічні процедури можна грубо розділити на дві великі категорії: апаратні та ін’єкційні.

Переваги апаратної косметології:

  1. практично миттєвий ефект. Більшість апаратних процедур мають швидкий і тривалий ефект, який підсилюється лікувальними коктейлями та активними речовинами, що наносяться в процесі сеансу на шкіру.
  2. універсальність. Різні методики (електростимуляція, мезопорація, ультразвукові хвилі) можуть застосовуватися для лікування і поліпшення різних типів шкіри. Не існує вікових обмежень наприклад, слабка електростимуляція відмінно підходить не тільки для жінок у віці, які бажають поліпшити контури особи, але і для молодих дівчат, які хочуть відтермінувати старіння шкіри і поліпшити її стан.
  3. мала кількість протипоказів. Звичайно, протипокази для кожної процедури є: наприклад, відкриті порізи і рани на місці впливу, опіки (в тому числі сонячні), індивідуальна непереносимість; проте їх значно менше, ніж у ін‘єкційних методів.
  4. природність. Апаратна косметологія і фізіотерапія використовують природні фактори і подразники, тому наш організм відмінно знає, як на них реагувати.

Застусовується апаратна косметологія для обличчя. Методи дозволяють досягти самих різних результатів: очищення, ліфтингу, покращення кольору, зняття роздратувань, лікування акне і постакне і так далі.

Такі методи, як:

  • ✔ електростимуляція,
  • ✔ мезопорація,
  • ✔ ультразвуковий ліфтинг та інші дозволяють домогтися значного поліпшення тонусу шкіри, покращення овалу обличчя.

Додаткове застосування спеціальних лікувальних коктейлів допомагає продовжити молодість і повернути час назад, розгладити зморшки і поліпшити колір обличчя. Медичний центр “Вік здоров’я» пропонує універсальний комплекс процедур, в якому кожен клієнт знайде для себе відповідний метод.

Ми пропонуємо:

Ультразвукову чистку
Мікротоки
Фонофорез
Дермобразію обличчя
Електропорацію
Безін’єкційну мезотерапію
Фототерапію
Газорідинний пілінг
Газорідинний пілінг + електропорація
Газорідинний пілінг + безін’єкційну мезотерапію
Безін’єкційна мезотерапія (мезопорацію) професійним приладом з вибором активної речовини

Завдання лікарів косметологів нашого медичного центру – не тільки потішити вас ефективним результатом кожної процедури, але і забезпечити комфортну здорову атмосферу, яка є запорукою здоров’я і гарного настрою.

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!