Біоревіталізація - Вік здоров'я
(032) 232 78 14(095) 332-78-14 vikzdorovia@gmail.com

Біоревіталізація

Коли показана біоревіталізація?

Сухість, зневоднення шкіри обличчя, рук, декольте та шиї
Зморшки на обличчі, руках, в області декольте та шиї
Рубці та шрами
Втрата шкірою пружності та еластичності
Необхідно відновлення шкіри обличчя: шкіра пошкоджена після операції
Купероз
Пігментація
Зміна кольору обличчя

Процедура біоревіталізації Відновлення шкіри обличчя відбувається гіалуроновою кислотою необхідна, якщо ви часто літаєте, збираєтеся на відпочинок у гори або на море, тому що ефективно захищає шкіру від впливу активного сонця і різких перепадів температур.завдяки активізації в організмі природного вироблення еластину і колагену. Шкіра стає пружною та еластичною. Препарати на основі гіалуронової кислоти зволожують шкіру, ефективно розгладжують зморшки на обличчі, руках, в області шиї і декольте, покращують текстуру та колір шкіри, стимулюють природні процеси відновлення шкіри. Біоревіталізація гіалуроновою кислотою всесезонна процедура, відмінно підходить, як для літнього періоду, так і для холодів з їх різкими температурними перепадами.

Для яких зон роблять біоревіталізацію?

👉 Біоревіталізація очей – одна з найефективніших процедур у боротьбі з ранніми ознаками старіння в периорбітальній зоні. Завдяки спеціальній техніці глибокого введення, якою володіють лікарі нашої клініки, реабілітаційний період після процедури відсутній.

👉 Біоревіталізація обличчя – процедура глибоко зволожує, надає тонус шкірі, вирівнює колір і структуру шкіри. Біоревіталізацію обличчя роблять пацієнти, які часто подорожують. Курс біоревіталізації рекомендується виконувати до та після відпустки у теплих країнах, де шкіра піддавалася активному сонячному впливу.

👉 Біоревіталізація рук, як і біоревіталізація шиї і декольте живить зони, які найпершими видають вік. Гіалуронова кислота притягує до шкіри молекули води, в яких містяться необхідні шкірі компоненти.

👉 Біоревіталізація тіла – косметична процедура для тіла зволожує і підтягує шкіру в області живота, стегон. Курс біоревіталізації робить розтяжки на тілі менш помітними, більш світлими. Зволожена шкіра довше зберігає молодий вигляд!

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!