(032) 232 78 14(095) 332-78-14 reception@vikzdorovia.com.ua

Мезотерапія

Мезотерапія обличчя:

Потреба в мезотерапії обличчя може виникнути вже після 25-28 років, коли з’являються вперше ознаки того ,що шкіра починає старіти. Фізіологічне старіння характеризується зменшенням кількості фібробластів, від яких залежить вироблення колагену, еластину, цінної для організму гіалуронової кислоти – а їх нестача призводить до зниження тонусу і появи зморшок. Тут і приходить на допомогу мезотерапія обличчя. В домашніх умовах важко досягти подібного ефекту, так як вплив кремів обмежений,їх інгредієнти рідко потрапляють крізь шкіру.

Французька марка Filorga (Філорга) один з провідних світових виробників засобів для догляду за шкірою та для корекції вікових змін. Золотий стандарт мезотерапії!

Ми пропонуємо Вам ефективні багатокомпонентні мезококтейлі NCTF 135, NCTF 135 HA, NCTF 135 HA+ для покращення якості та відновлення водного балансу шкіри, корекції ознак фото-старіння та зменшення дрібних зморшок.

Основними активними компонентами формули NCTF 135 HA є:

Мезококтейлі Filorga NCTF 135 відновлюють повноцінне утримання вологи в епідермісі і стимулюють процеси метаболізму.

Мезотерапія обличчя дозволяє:

Курс мезотерапії 3-5 процедур.

Мезотерапія не обмежується тільки зоною обличчя і шиї. Доведена ефективність процедури в боротьбі з РОЗТЯЖКАМИ, мезотерапія волосся допомагає зупинити ВИПАДІННЯ волосся, ефективна в лікуванні дифузної та вогнищевої алопеції, дає гарні результати при провисанні та дряблості шкіри рук і т.п.

Косметологічні послуги – мезотерапія волосся і мезотерапія обличчя у м. Львів можна отримати у Медичному центрі «Вік здоров’я» за доступними цінами.

 

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!