Абдомінальна хірургія

Абдомінальна хірургія – це розділ хірургії, що займається хірургічним лікуванням ушкоджень органів черевної порожнини. У медичному центрі Вік здоров’я абдомінальна хірургія представлена широким спектром оперативних втручань шлунку, дванадцятипалої, тонкої та товстої кишці, печінці та жовчних протоках, селезінці та органах заочеревинного простору.

Особливості та напрямки

Медичний центр «Вiк здоров’я» виконує малоінвазивні втручання щодо різних захворювань органів черевної порожнини.

 1. Хірургія гепатобіліарна
 • Діагностика в ділянці жовчовивідних шляхів та печінки.
 • Лапароскопічні та відкриті оперативні втручання при захворюваннях жовчовивідних шляхів.
 • Малоінвазивне та оперативне лікування холедохолітіазу.
 • Пункційне і хірургічне лікування абсцесів і кіст печінки.

Лапароскопічна холецистектомія – це стандартна операція, спрямована на лікування жовчнокам’яної хвороби. Сьогодні медичний центр Вік здоров’я має унікальний досвід проведення лапароскопічного лікування із застосуванням передових методів, що дозволяють забезпечити максимальну безпеку і мінімальну травматичність, оскільки після проведення оперативного втручання, слідів практично не залишається.

 1. Панкреатологія хірургічна
 2. Гастроентерологія хірургічна
 3. Герніологія

Герніопластика – це оперативне втручання, спрямоване на видалення стегнової, пахової, пупкової гриж. Показами до цієї операції є необхідність у запобіганні або усуненні її ускладення – защемлення.

 1. Операції ендовідеохірургічнi
 2. Втручання малоінвазивні

Операційна медичного центру «Вік здоров’я» укомплектована сучасним хірургічним обладнанням та інструментарієм для лапароскопічної та відкритої хірургії.

Кожне оперативне втручання виконується кваліфікованими лікарями, що володіють багаторічним хірургічним досвідом. Використовуються малотравматичні методики та сучасне обладнання, що дозволяє досягати кращих результатів лікування.

Переваги хірургічного лікування захворювань в медичному центрі «Вiк здоров’я»

 1. Міждисциплінарний консиліум лікарів підбирають найбільш ефективні методики оперативного лікування.
 2. Проведення комбінованих і розширених операцій.
 3. Реалізовуються операції з залученням мікрохірургічних методик.
 4. Всі оперативні втручання здійснюються із застосуванням передових хірургічних методів відповідно до світових стандартів.
 5. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Умови перебування:

 1. Догляд професійних медичних сестер
 2. Кнопка виклику медичної сестри
 3. Індивідуальний мікроклімат у палаті
 4. Дієтичне харчування після операції
 5. Санвузол (туалет та душова в палаті)

Попередня консультація та обстеження лікарем хірургом та лікарем анестезіологом проводиться комплексно. У складних випадках проводяться мультидисциплінарні консиліуми із залученням професорів та лікарів з суміжних спеціальностей – онкохірургів, реаніматологів-анестезіологів, урологів, гінекологів ітд.

Ви в надійних руках! Ми допоможемо Вам і Вашим близьким!

Залишити заявку Ви можете на сайті медичного центру «Вік здоров’я» і наші адміністратори зв’яжуться з Вами. Або зверніться до нас у телефонному режимі, вся контактна інформація вказана на сайті.

Довгого віку – міцного здоров’я!

Особливості та напрямки

Медичний центр «Вiк здоров’я» виконує малоінвазивні втручання щодо різних недуг (захворювань) органів черевної порожнини. Проводимо пункційне склерозування утворених кіст в нирках, печінці, заочеревинному просторi, підшлунковiй залозi. (цього не робимо)

 1. Хірургія гепатобіліарна
 • Діагностика злоякісних і доброякісних утворень в області жовчовивідних шляхів і печінки.
 • Лапароскопічні та відкриті оперативні втручання при утворенні злоякісних і доброякісних недугiв (захворювань) жовчовивідних шляхів. (злоякісні оперують в онкоцентрі. Забрати слова злоякісні чи доброякісні, залишити захворювань жовчовивідних шляхів)
 • Малоінвазивне та оперативне лікування холедохолітіазу, (тут крапка) стриктур рубцевих жовчних проток.
 • Пункційне і хірургічне лікування абсцесів і кіст печінки. (цей пункт забрати)

Лапароскопічна холецистектомія – це стандартна операція, спрямована на лікування жовчнокам’яної хвороби. Сьогодні наша клініка ( не клініка а медичний центр) має унікальний досвід проведення лапароскопічного лікування із застосуванням передових методів:

 • SILS – вилучення жовчного міхура з каменями (конкрементами) через зону пупка за допомогою одного проколу;
 • NOTES – доступ трансвагинального типу без утворення післяопераційних рубців на передній черевній стінці. (це забрати)!!!

Такі методики дозволяють забезпечити максимальну безпеку і мінімальну травматичність, оскільки після проведення оперативного втручання, слідів практично не залишається. Лікування холедохолітіазу резидуального реалізовується неоперативним способом через свищ або жовчний зовнішній дренаж. (забрати)

 1. Панкреатологія хірургічна
 • Морфологічна, лапароскопічна, променева і лабораторна діагностика утворень в області підшлункової залози.
 • Хірургічне видалення пухлин злоякісного характеру підшлункової залози.
 • Оперативне і пункційне усунення кіст підшлункової залози.
 • Лікування хірургічне при ускладнених формах хронічного панкреатиту. (забрати, не робимо)
 1. Гастроентерологія хірургічна
 • Первинне (лапароскопічне і традиційне) і повторне оперативне лікування в разі ускладненого перебігу захворювання дванадцятипалої кишки і виразкової хвороби.
 • Хірургічне втручання при онкології шлунка.
 • Хірургічне та ендоскопічне лікування новоутворень шлунка доброякісного типу.

Лапароскопічне видалення грижі ГСОД (грижа стравохідного отвору діафрагми) – фундоплікація лапароскопічна – одномоментний радикальний метод, який використовується тоді, коли рефлюкс-езофагіт і медикаментозна терапія не дають очікуваних результатів. Також використовується при наявності фіксованих і ковзаючих гриж, складному перебігу хвороби.

Проведення відновлення оптимальної анатомічної функціональності шлунка і стравоходу. Після оперативного втручання пацієнт перебуває в стаціонарі від 2 до 3 діб, після чого його виписують. Симптоматика пропадає по завершенні амбулаторного післяопераційного лікування.

Оперативні втручання новоутворень в області товстої кишки і шлунку, в основному, мають вигляд геміколектомії, резекції шлунка або резекції. Додатково використовується хіміотерапевтичне лікування при наявності верифікованих ендоскопічних пухлинних утворень. Своєчасне звернення до фахівців нашого центру підвищує відсоток виживання хворих із злоякісними новоутвореннями.

Оперативні втручання, спрямовані на усунення доброякісних пухлин (поліпів) в області шлунково-кишкового тракту, реалізовуються із застосуванням ендоскопічної внутріпросветной техніки. Внутрішньовенна анестезія використовується для зниження больового синдрому при виконанні поліпектомії ендоскопічної.

 1. Герніологія

Герніопластика спрямована на видалення стегнової, пахової, пупкової гриж. Крім стандартної пластики, яка передбачає використання власних тканин, застосовуються спеціальні синтетичні сітки. Вони дозволяють усунути грижові ворота, отримати високі результати оперативного втручання при вентральних і рецидивних грижах.

 • Видалення стегнових і пахових гриж з залученням сітчастих експлантатiв і ненатяжних методів.
 • Видалення великих рецидивних і післяопераційних гриж в зоні (в ділянці) живота із застосуванням сітчастих експлантатiв і аутодермопластики.
 1. Операції ендовідеохірургічнi
 • Оперативне втручання лапароскопічне на жовчних шляхах.
 • Резекція лапароскопічна печінки.
 • Резекція лапароскопічна залози підшлункової.
 • Операція лапароскопічна при панкреатиті гострої форми.
 • Апендектомія лапароскопічна.
 • Адреналетомія ендовідеохірургічна ретроперітонеоскопічна і лапароскопічний метод.
 • Лапароскопічна комбінована ваготомія спільно з пілороділатацією в разі виразкової хвороби дванадцятипалої кишки.
 • Наддіафрагмальна торакоскопічна ваготомiя при виразковій хворобі кишки худої.
 • Ваготомія наддмафрагмальна торакоскопічна при виразковій хворобі кишки худої.
 • Лапароскопія діагностична.
 • Резекція лапароскопічна товстої кишки, шлунка.
 • Видалення ендоскопічних поліпів в області шлунково-кишкового тракту.
 • Папіллосфінктеротопія ендоскопічна.
 1. Втручання малоінвазивні
 • Застосування передових малоінвазивних лікувальних методик стриктур злоякісного і доброякісного характеру в області жовчних проток, їх стентування.
 • Усунення неоперативного типу холедохолiтiаза резидуального.
 • Лікування пункційне утворень порожнинних щитовидної залози, нирок, залози підшлункової, печінки.

Кожне оперативне втручання виконується кваліфікованими фахівцями, що володіють багаторічним досвідом. Використовуються малотравматичні методики та сучасне обладнання, що дозволяє досягати кращих результатів.

Переваги лікування онкологічних захворювань в медичному центрі «Вiк здоров’я»

 1. Міждисциплінарним консиліумом лікарів підбираються найбільш ефективні методики оперативного лікування.
 2. Проведення комбінованих і розширених операцій: (крапка, решту тексту забрати). складні варіанти реконструкції спільно з гипертермiчною внутрішньочеревною хіміотерапією і фотодинамічною терапією.
 3. Реалізовуються операції з залученням мікрохірургічних методик (крапка), що дозволяють на високому рівні виконати протезування магістральних судин.
 4. Всі оперативні втручання здійснюються із застосуванням передових хірургічних методів відповідно до світових стандартів.
 5. Широко використовуються функціонально-щадні і органо-зберігаючi способи хірургічного лікування.
 6. Застосовуються високоефективнi місцевi і загальнi анестетики.
 7. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Відділення абдомінальної хірургії оснащено інтегрованою операційною, (операційна медичного центру Вік здоровя укомплектована ітд…) яка укомплектована сучасним обладнанням для лапароскопічної і відкритої хірургії.

 Залишити заявку ви можете на сайті і наші фахівці з вами зв’яжуться.

Або зверніться до нас у телефонному режимі, вся контактна інформація вказана на сайті. Обіцяємо, що зробимо все, що від нас залежить, щоб допомогти вам і вашим близьким.

Довгого віку – міцного здоров’я!

 

 

 

 

Наші спеціалісти
Вуйцик Петро Володимирович

Лікар хірург. Вища категорія.

Підгірний Богдан Ярославович

к.м.н Лікар–хірург

Ярема Роман Романович

к.м.н. Лікар-онкохірург

Костишин Назар Михайлович

к.м.н. Лікар-хірург, лікар УЗД

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!