Онкохірургія

Онкохірургія є хірургічним напрямком, який займається комплексним лікуванням пухлин злоякісного характеру. Полягає у видаленні онкологічного новоутвору з метою виключення подальшого розповсюдження ракових клітин. Тільки лікар може прийняти рішення про необхідність проведення операції, з огляду на розташування пухлини і виду раку.

Рання діагностика передракових станів дозволяє своєчасно попередити розвиток хвороби та продовжити людині життя на багато років!

 • Явними загальними симптомами онкологічного захворювання є:
 • Незрозуміла і регулярна втрата ваги
 • Втрата апетиту
 • Постійне почуття втоми
 • Підвищена тривалий час температура тіла
 • Больові відчуття (в основному на пізніх стадіях)
 • Збільшені лімфовузли, помітні при пальпації (найчастіше абсолютно безболісні)

Чим раніше діагностувати онкологічне захворювання, тим більше у пацієнта шансів на повне одужання.

Лікар онколог медичного центру «Вік здоров’я» індивідуально для кожного пацієнта, підбере план обстеження, визначить найбільш ефективне співвідношення різних методів лікування для забезпечення якнайшвидшого одужання.

Скринінг – основний метод діагностики розвитку онкологічних захворювань, які протікають без симптомів, на ранніх стадіях їх формування. Він допомагає виявити ступінь ризику розвитку пухлини, визначити стадію раку.

Онкохірург медичного центру “Вік здоров’я” в залежності від стадії розвитку пухлини, її локалізації, тяжкості перебігу процесу використовує комплексний підхід до лікування пухлин.

Лікар онколог проводить скринінг: раку шкіри, раку щитоподібної залози, раку легенів, раку молочної залози, раку товстої і прямої кишки, раку шийки матки, раку простати.

Що потрібно знати?

Онкологічна хірургія – складна маніпуляція, тому не може бути задіяна при будь-якiй онкологічнiй хворобi. Навіть якщо оперативне втручання є єдиним варіантом повного одужання пацієнта, це незавжди реально. Оскільки операцію проводять тільки на пухлинi, яка може видалитися повністю, так як має чіткі межі.

Більшість новоутворень розростаються навколо важливих структур і тканин (кровоносні судини, лімфатичні вузли та ін.). У такому випадку, пухлину неможливо видалити шляхом хірургічного втручання. Тому її спочатку зменшують за допомогою опромінення або хіміотерапії. Якщо отримано очікуваний результат, і вона зменшується, тоді доцільна операція.

Переваги лікування онкологічних захворювань в медичному центрі "Вік здоров'я"

Міждисциплінарним консиліумом лікарів підбираються найбільш ефективні методики оперативного лікування.
Проведення комбінованих і розширених операцій.
Реалізовуються операції з залученням мікрохірургічних методик.
Всі оперативні втручання здійснюються із застосуванням передових хірургічних методів відповідно до світових стандартів.
Широко використовуються функціонально-щадні і органо-зберігаючi способи хірургічного лікування.
Застосовуються високоефективнi місцевi і загальнi анестетики.
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Напрями онкологічної хірургії

Наші фахівці застосовують різні типи оперативного втручання, з огляду на особливості розвитку, розташування ракової пухлини:

 • повне видалення – всередині здорової непошкодженної тканини видаляються всі уражені ділянки, що повністю зберігає функціональність і анатомію внутрішнього органу;
 • операція діагностична – це інвазивне мінімальне втручання, яке здійснюється для біопсії, уточнення властивостей і розміру пухлини. Одночасно хірургом можуть виконуватися терапевтичні маніпуляції;
 • втручання симптоматичне – призначене для усунення обтяжуючої симптоматики, яка викликана раковою пухлиною (тиск на нерви і кровоносні судини, больовий синдром);
 • хірургія паліативна – полягає в частковому видаленні ураженої тканини, завдяки чому поліпшується якість життя пацієнта і знижується інтенсивність симптомів;
 • хірургія профілактична – в цьому випадку, видаляється тканина, що має підвищений ризик розвитку ракового новоутворення. Ця особливість може бути пов’язана з впливом різних факторів і спадковістю;
 • хірургія реконструктивна – припускає відновлення функціональності і анатомії уражених тканин або органів, поліпшення естетики після проведеного оперативного втручання.

Тип онкологічного новоутворення визначає техніку і можливість проведення онкохірургії. Можливі лапароскопічні, мінімально інвазивні і звичайні операції.

Онкологічна хірургія в медичному центрі «Вік здоров’я»

Всі оперативні втручання в медичному центрі «Вік здоров’я» реалізовуються із застосуванням сучасних технологій. Наша команда ставить перед собою мету – максимально зберегти уражені органи і подарувати пацієнтові нове здорове життя.

Від результатів діагностики залежить метод виконання оперативного втручання: відкритий, лапароскопічний або ендоскопія. Часто використовуємо ультразвуковий контроль. Завдяки цьому, наші фахівці видаляють новоутворення злоякісного характеру з мінімальним пошкодженням здорових тканин.

Тактику виконання оперативного втручання доктор визначає в індивідуальному порядку.

Наші висококваліфіковані спеціалісти зроблять все можливе, щоб допомогти вам і вашим близьким.

Рак – небезпечна хвороба, яка на перших етапах розвитку ніяк себе не проявляє. Погане самопочуття з’являється тільки на 3 і 4 стадії. Тому,

Рання діагностика передракових станів дозволяє своєчасно попередити розвиток хвороби та продовжити людині життя на багато років!

Довгого віку – міцного здоровя!

Записатися на прийом до фахівця можна за номером, вказаним на сайті.

Наші спеціалісти
Ярема Роман Романович

к.м.н. Лікар-онкохірург

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!