(032) 232 78 14(095) 332-78-14 reception@vikzdorovia.com.ua

Відеогастроскопія

Колоноскопія (відеоколоноскопія) — найточніший метод діагностики захворювань товстого кишківника, що дозволяє за допомогою відеодатчика виводити зображення в багаторазовому збільшенні на монітор.

ПОКАЗИ ДО КОЛОНОСКОПІЇ:

– Виділення крові з прямої кишки;

– Виділення слизу з прямої кишки;

– Порушення випорожнення (проноси або закрепи);

– Здуття живота;

– Раптова втрата ваги

Світовим стандартом ендоскопічного дослідження є попередня консультація лікаря ендоскопіста. Ефективність ендоскопічного дослідження залежить від якісної підготовки пацієнта до обстеження.
Для максимального комфорту пацієнта є можливість проведення відеоколоноскопії під загальним наркозом. Це дає можливість лікарю зменшити тривалість процедури, а також покращує умови для проведення лікувальних процедур.

У 90 % випадків новоутвори можуть бути видалені ендоскопічно у процесі проведення колоноскопії чи фіброгастроскопії. Видалений матеріал скеровується на патогістологічне дослідження.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ:
До процедури потрібно підготуватися: дотримуватися дієти та очистити кишківник. З раціону потрібно виключити хліб, свіжі фрукти, овочі, бобові, молочні продукти, газовану воду, жирне м’ясо, рибу та макарони. Пацієнтові рекомендується вживати кисломолочні продукти, дієтичні бульйони, нежирну рибу та м’ясо.
Вечері перед процедурою слід зробити очисну клізму або випити проносні засоби.

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!