Отопластиска

Отопластика або пластика вушних раковин — це хірургічне втручання, метою якого є усунення вроджених або набутих дефектів вушних раковин.

Найчастіше у людей виникають проблеми психологічного та естетичного характеру, незважаючи на те, що власне фізична вада є незначною.

Отопластика в медичному центрі Вік здоровя:

  • Виправлення неправильної форми раковини вуха;
  • Позбавлення капловухості – ефекту «відстовбурчених» вух;
  • Вроджені та набуті дефекти;
  • Зменшення чи виправлення великих та травмованих мочок вух;
  • Виправлення асиметрії вух;
  • Лікування та виправлення різноманітних наслідків травм вушних раковин.

Отопластика – операція, яка назавжди  позбавляє від дитячого комплексу!

Єдина операція, результат якої пацієнт одразу оцінює в операційній!

Отопластика – хід операції

У більшості випадків отопластику проводять під місцевим знеболенням. Лікарі можуть використовувати як місцеву анестезію, так і загальний наркоз.

Хірургічна операція починається з розмітки вушної раковини, коли хірург спеціальним маркером помічає ті зони, які в ході процедури будуть замінені чи видалені. Після цього хірург робить розріз по задній поверхні вуха.

У більшості випадків пластика вух проводиться через розрізи за вухом, а тому сліди втручання ховаються в складці позаду вуха і сторонньому спостерігачеві не помітні.

При дотриманні всіх рекомендацій лікаря щодо післяопераційного догляду, ви отримаєте вуха бажаної форми без помітних слідів операції.

По завершені операції на розріз хірург накладає косметичний шов, а на голову пацієнта обов’язково надягається фіксуюча пов’язка.

Тривалість пластики – менше години (зазвичай близько 40-60 хвилин). Єдина операція, результат якої пацієнт одразу оцінює в операційній!

Тривалість перебування в медичному центрі Вік здоров‘я – до 3 годин.

Чому варто зробити отопластику в медичному центрі «Вік здоров’я»

В медичному центрі Вік здоров’я Ви можете бути впевнені:  ми допоможемо покращити якість Вашого здоров’я та стати щасливішими!

Бажаєте мати ідеальну симетрію вух, позбутися комплексів, підкреслити свою індивідуальність, стати красивішими та щасливішими – запишіться на консультацію до пластичного хірурга.

Ми зібрали кращих фахівців з багаторічним досвідом роботи та високим рівнем професіоналізму і сміливо беремося за складні випадки, щоб зробити Ваше життя щасливішим та додати усмішку на Ваше обличчя.

Довгого віку – міцного здоров’я!

Наші спеціалісти
Яворський Олександр Михайлович

Пластичний хірург. Вища категорія.

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!