Пластика грудей

Красиві груди – мрія і предмет гордості сучасних жінок і дівчат. Багато представниць прекрасної половини людства хотіли б змінити форму і розмір молочних залоз, саме тому мамопластика зараз є досить популярною в пластичній хірургії.

Пластика грудей – це покращення естетичного вигляду молочних залоз, їхньої форми, об’єму та контуру. Операція також допомагає у корекції після вагітності, грудного вигодовування та наслідків вікових змін. Хірургічна пластика грудей націлена на збільшення молочних залоз завдяки імплантатам, зменшення залоз, підтяжку, різні типи корекції грудей, в тому числі підняття та зміна форми ареоли та сосків.

ПОКАЗИ ДО ОПЕРАЦІЇ

Основний показник для проведення маммопластики — особисте бажання пацієнтки поліпшити форму і зовнішній вигляд грудей.

 • слабкий розвиток грудей (гіпомастія);
 • надмірний ріст молочних залоз (гіпермастія);
 • опущення грудей (птоз);
 • асиметрія молочних залоз;
 • інволюція після годування;
 • коригування грудей після операцій і травм;
 • зміни сосків і альвеол (корекція втягнутого або збільшеного соска).

ПРОТИПОКАЗИ

Мамопластика не рекомендована пацієнткам до 18 років. Не можна проводити втручання за наявності новоутворень в грудях, при запальних процесах, загострених хронічних захворюваннях. В цілому рішення про можливість провести операцію приймає хірург, оцінивши стан здоров’я пацієнтки.

 МАМОПЛАСТИКА: ПІДГОТОВКА

Для початку потрібно записатися на попередню консультацію до пластичного хірурга медичного центру «Вік здоров’я». Лікар огляне пацієнтку, проаналізує скарги та очікування, проведе вимір грудної клітини, а також підбере варіант оперативного втручання.

В результаті консультації, якщо не виявлено прямих протипоказів, пацієнтка отримає список необхідних діагностичних процедур для підготовки до операції.

Пройти діагностику можна безпосередньо в нашому медичному центрі.

ПЛАСТИКА ГРУДЕЙ: ОСОБЛИВОСТІ ОПЕРАЦІЇ

Операція проводиться з використанням анестезії. Вид і метод обирає лікарський персонал клініки, орієнтуючись на конкретну ситуацію. Пластичний хірург проводить розмітку операційної області.

Конкретний набір дій хірурга залежить від виду операції та заздалегідь обраної методики. Зазвичай застосовується декілька типів доступу для вживлення імплантату. Вибір форми та виду імплантату, способу розрізу T або L, напряму залежить від індивідуальної особливості будови тіла та особистих побажань пацієнта.

У будь-якому випадку, дотримуються основні принципи: безпека пацієнтки, ефективний результат і відсутність видимих слідів оперативного втручання.

У медичному центрі «Вік здоров’я» для маммопластики використовують сертифіковані в Україні імпланти. У нас є вибір імплантатів різного розміру і геометрії, що дозволяє врахувати всі індивідуальні особливості.

Ендопротези, що використовуються під час операції, можуть відрізнятися за кількома параметрами:

 • форма;
 • матеріал (наповнювач);
 • розмір;
 • тип поверхні.

На даний момент актуальне застосування двох форм виробів: анатомічної (каплевидної) і круглої. Вибір форми залежить не тільки від фізіологічних особливостей, а й від мети проведення операції.

Розмір ендопротезу, який використовується для корекції молочних залоз, визначається, виходячи з побажань дівчат і свідчення пластичного хірурга.

Термін придатності імплантів

Сучасні виробники силіконових ендопротезів говорять про необмежений термін придатності таких виробів. Навіть при тривалому використанні вони не провокують появу будь-яких новоутворень і не впливають на процес грудного годування.

РЕАБІЛІТАЦІЯ І РЕЗУЛЬТАТ

Головна умова успішної реабілітації — носіння компресійної білизни з першого дня після оперативного втручання. В цілому процес реабілітації виглядає наступним чином:

 1. Перші 24 години потрібно провести в медичному центрі під наглядом лікаря.
 2. Виписка — на другий день після операції. 2-3 дня потрібно провести, відпочиваючи і відмовившись від будь-яких фізичних навантажень.
 3. Повернутися до звичного способу життя можна через 3-4 доби. Але при цьому близько 1,5 місяця потрібно уникати навантажень на груди і руки.
 4. У призначені дні потрібно приходити для перев’язок і зняття швів.
 5. Не можна спати на боці.
 6. Близько 1 місяця заборонено спати на животі.

Відновлювальний період залежить від індивідуальних особливостей і типу операції. Він триває до 40 днів. Це природний процес, але важливо не ігнорувати рекомендації лікаря.

Пластика грудей у медичному центрі «Вік здоров’я»

Результат маммопластики — ідеальна симетрична форма грудей і сосків, оптимальний розмір молочних залоз, відновлення пружності.

Пластичні хірурги медичного центру «Вік здоров’я» є висококваліфікованими спеціалістами у пластичній хірургії.

Запишіться на прийом до пластичного хірурга медичного центру «Вік здоров’я», щоб вирішити естетичні проблеми і досягти бажаного результату.  Ми працюємо, щоб робити Вас щасливими та здоровими.

Довгого віку – міцного здоров’я!

Наші спеціалісти
Яворський Олександр Михайлович

Пластичний хірург. Вища категорія.

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!