(032) 232 78 14(095) 332-78-14 reception@vikzdorovia.com.ua

УЗД органів малого тазу

УЗД  органів малого тазу у жінок – це високоінформативний, безпечний, простий в проведенні метод діагностики.  Виконує функцію контролю стану внутрішніх органів жінки, допомагає проводити діагностику та моніторинг пухлинних утворень матки і яєчників, виявляти причини безпліддя та маткових кровотеч.

Покази до УЗД:

Діагностика  з метою профілактики може виконуватися у будь-який час, крім періоду менструації. Оптимальний час для проведення гінекологічного планового УЗД — це перші 3-5 днів після закінчення менструації, але не пізніше 7-10 дня менструального циклу (якщо рахувати з першого дня менструації).

Підготовка до УЗД:

 

УЗД органів малого тазу у чоловіків:

Даний вид діагностичного обстеження вважається комплексним, так як під час процедури приділяється особлива увага:

УЗД малого тазу допомагає виявити патології навіть на початковій стадії розвитку, тому при перших підозрах на розвиток захворювань варто пройти повне обстеження.

Процедура допоможе фахівцю визначити:

Мета даного УЗД – виявлення провокуючих факторів, які викликають порушення функціональності органів, які локалізуються безпосередньо в області малого тазу.

УЗД органів малого тазу у медичному центрі «Вік здоров’я» проводять досвідчені лікарі.  Процедура здійснюється  за попереднім записом у зручний для Вас час.

 

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!