Хірургія гінекологія - Вік здоров'я
(032) 232 78 14(095) 332-78-14 vikzdorovia@gmail.com

Хірургія гінекологія

Медичний центр «Вік Здоров’я», має сучасну операційну, обладнану бездоганною апаратурою та професійними інструментами, а також палатами для післяопераційного перебування. Лікарі гінекологи надають лікування, котре потребує хірургічного втручання.

Що таке лапароскопія

Лапароскопія – це сучасний малотравматичний метод в діагностиці та хірургії, що дозволяє за допомогою спеціальної апаратури, спеціальними інструментами під візуальним контролем за допомогою ендоскопа оглядати внутрішні органи чи проводити операцію через мінімальні проколи розміром всього 0,5-1,5 см.

Кількість проколів залежить від типу і складності втручання, а діагностика можлива лише через 1 прокол в області пупка. По закінченню операції на місце проколів накладаються косметичні шви. 

Головною перевагою лапароскопії є можливість виконання великих оперативних втручань з мінімальним пошкодженням тканин, що в свою чергу скорочує тривалість відновлення після операції (в деяких випадках навіть до одного-двох днів). При лапароскопії ймовірність виникнення ускладнень при операції та після неї зменшується, оскільки хірургічні інструменти практично не стикаються з органами, які не підлягають оперуванню.

Лікувальна (оперативна) лапароскопія – дозволяє:

виконувати реконструктивні (відновлення прохідності маткових труб) операції на маткових трубах при безплідді трубного походження;
проводити роз’єднання злук (адгезіолізис) при злуковій хворобі органів малого таза;
проводити фенестрацію (штучне утворення перфоративних отворів в капсулі яєчника) при склерополікістозних яєчниках;
проводити видалення, коагуляцію та каутеризацію ендометріоїдних гетеротопій при зовнішньому генітальному ендометріозі;
видаляти пухлини матки та її придатків;
видаляти плідне яйце для збереження маткової труби або її видалення при позаматковій вагітності;
проводити коагуляцію або ушивання місця розриву при розриві (апоплексії);
проводити стерилізацію маткових труб з метою контрацепції

Переваги лапароскопії :

 1. Швидке загоєння проколу та швидше одужання.

Оскільки лапароскопія – це лише кілька невеликих проколів замість багатосантиметрового розрізу, це гарантує короткий період післяопераційної реабілітації.

Скорочений термін перебування пацієнта в стаціонарі.

Короткий післяопераційний період: через 3–4 години можна пити воду, через 5–6 годин – вставати, на 2-гу або 3-тю добу виписують з клініки.

 1. Значно менша травматичність та зменшення больового синдромув післяопераційний період.
 2. Невеликий ризик післяопераційних ускладнень, менша ймовірність інфікування післяопераційних ран та утворення післяопераційних злук.
 3. Практично непомітні рубці та косметичний ефект(на тілі залишається три або чотири рубці довжиною 0,6–1 см). Лапароскопічні операції є косметичними завдяки відсутності довгого розрізу.

Лапароскопія проводиться як з діагностичною (діагностична), так і з лікувальною (оперативна) метою.

Операція проводиться під загальним наркозом в гінекологічному положенні пацієнтки. Черевна порожнина наповнюється вуглекислим газом, а потім через розрізи до 1 см вводяться 1-3 троакари, відеокамера та хірургічні інструменти. Завдяки гарному освітленню та збільшенню на екрані лікар може ретельно оглянути черевну порожнину і якісно виконати необхідні втручання.

Лапароскопія дозволяє не тільки зробити високоефективну операцію, звести до мінімуму ризик післяопераційних ускладнень, а й значно скоротити післяопераційний період, відмовитись від значної кількості медикаментів та швидко відновити працездатність.

Які операції можна провести лапароскопічно у медичному центрі Вік здоров’я:

гістеректомія (екстирпація матки) з / без придатків;
лапароскопічно асистована вагінальна гістеректомія;
супрацервікальная (надпіхвова) ампутація матки з / без придатків;
діагностична лапароскопія при безплідді, синдромі тазового болю та ін;
консервативна міомектомія;
при патології яєчників і маткових труб (кісти, цистаденоми, синдром полікістозних яєчників, гідросальпінкс і т.д.);
лапароскопічні операції при інших гінекологічних захворюваннях;
лапароскопічна аднексектомія і багато іншого.

Інтимна пластика

Термін “вагінальне омолодження” охоплює кілька різних процедур. Його іноді називають жіночою статевою пластичною хірургією, хірургією омолодження жіночих статевих органів, жіночої статевої косметичної хірургії, вульвовагінальної пластичної хірургії. Дуже важливо розуміти всі аспекти вагінального омолодження. Цілком природньо відчувати деяку тривогу, незалежно від того, чи це хвилювання вашого очікуваного результату чи передопераційного стресу. Не соромтеся обговорювати ці почуття з вашим лікарем.

ВАГІНОПЛАСТИКА

Вагінопластика – функціонально-естетична операція, спрямована на поліпшення естетики, підвищення чутливості і поліпшення функції статевих органів. Мета пластики піхви в омолодженні статевих органів з відновленням їх функцій. Функція може бути порушена в результаті вікових змін, аномалій розвитку сечостатевої системи або травм, отриманих в процесі родової діяльності. Ці проблеми успішно вирішуються за допомогою вагінопластики. Проводиться пластика піхви під наркозом і триває близько години. Реабілітація після операції триває від до 3 місяців, в залежності від специфіки показань, ступеня вираженості функціональних порушень, обсягу хірургічного втручання, віку, стану здоров’я пацієнтки. Протягом відновного періоду потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря. Необхідно утримуватися від інтимного життя, не займатися спортом, уникати фізичних навантажень. Вагінопластика дає стійкий результат – усуває естетичні дефекти, покращує сексуальне життя, повністю відновлює функцію статевих органів. Якщо жінка не планує надалі народжувати, результат інтимної пластики збережеться на все життя.

Показання до Вагінопластики:

Існує три групи показань до інтимної пластики піхви:

✅ 1. Покази пов’язані з порушенням зовнішнього вигляду і функції статевих органів після пологів.

✅ 2. Покази пов’язані з віковими змінами.

✅ 3. Естетичні та функціональні проблеми, що виникли в результаті порушень розвитку сечостатевої системи.

1. Найчастіше причиною зміни зовнішнього вигляду і функції статевих органів стають травми піхви і промежини, отримані під час пологів. Травми можуть призводити до звуження або розширення піхви, розтягування стінок зі збільшенням обсягу, деформації піхви внаслідок утворення рубців.

Покази до вагінопластики є і функціональні зміни сечостатевої системи після пологів без порушення естетики зовнішніх статевих органів: закрепи, біль в животі, хворобливі відчуття під час статевого акту.

2. Другу групу показів до інтимної пластики є вікові зміни, причиною яких є зниження еластичності тканин піхви і ослаблення м’язів тазового дна. Типові проблеми – опущення стінок піхви, порушення їх тонусу, зниження яскравості та гостроти відчуттів при статевому акті.

3. Прямими показами до кольпопластики є аномалії розвитку, які унеможливлюють нормальне інтимне життя і грубо порушують роботу сечостатевої системи. До подібних дефектів розвитку відноситься відсутність сполучення між маткою і піхвою, аномально вузька піхва, аплазія піхви.

Реабілітація після вагінопластики:

Будь-яке хірургічне втручання супроводжується порушенням цілісності тканин, що призводить до появи гематом, набряків і больових відчуттів. Ці симптоми післяопераційного періоду спостерігаються і після вагінопластики, але вони швидко проходять. Пояснюється це тим, що слизова оболонка піхви і розташовані під нею тканини рясно забезпечуються кров’ю та мають високий регенеративний потенціал. Проте, протягом усього реабілітаційного періоду важливо дотримуватися рекомендацій лікаря, який проводив інтимну пластику. Нижче перераховані специфічні правила, характерні для відновлення після вагінопластіки:

 1. 3 тижні після вагінопластики не можна сидіти. Можна лежати або ходити, але потрібно всіляко уникати положення сидячи.

 2. Півтора місяця слід утримуватися від статевого контакту.

 3. Важливо харчуватися продуктами, які забезпечують нормальну роботу кишківника. Закрепи негативно позначаються на темпах відновлення.

Під час реабілітації після інтимної пластики актуальні загальні рекомендації, яких слід дотримуватися після будь-якого хірургічного втручання. Не можна протягом 2-3 місяців займатися спортом і піднімати важкі предмети. Протипоказані фізіотерапевтичні процедури, за винятком призначених або схвалених лікуючим лікарем. Не можна ходити в солярій, сауну, басейн. Суворе дотримання рекомендацій лікаря – важлива умова швидкого, повноцінного і правильного загоєння тканин. Дисципліна пацієнтки протягом відновного періоду багато в чому визначає результат вагінопластіки. При відповідальному ставленні жінки до правил реабілітації, операція вирішує усі проблеми естетичного, функціонального і сексуального характеру і дає стійкий, довічний результат.

ЛАБІОПЛАСТИКА

Лабіопластика – напрямок інтимної пластичної хірургії, метою якого є зміна розміру і корекція форми статевих губ, поліпшення естетики статевих органів і їх омолодження. Основні завдання Лабіопластика – поліпшення зовнішнього вигляду геніталій, підвищення якості сексуального життя і вирішення проблем функціонального характеру, викликаних збільшенням або деформацією статевих губ.

Показання до лабіопластики:

Видовження, надмірне збільшення, деформація або асиметрія статевих губ негативно впливає на якість сексуального життя. Через психологічні невпевненості жінка не отримує повноцінного задоволення в моменти інтимної близькості. Збільшення статевих губ нерідко веде до функціональних проблем. Жінки скаржаться на відчуття тертя в області зовнішніх статевих органів, яке виникає або посилюється при ходьбі, носінні тісної білизни або під час занять спортом. На шкірі та слизовій часто з’являються роздратування. Зміна форми геніталій може сприяти порушенню мікрофлори піхви, що проявляється молочницею або бактеріальним вагінозом. Основні причини перерахованих інтимних проблем: деформація статевих органів в результаті родової травми, вроджені особливості розвитку геніталій і вікові зміни, що супроводжуються зниженням еластичності м’яких тканин, їх дряблістю, провисанням і, як наслідок, формуванням косметичних дефектів. Всі ці ситуації розглядаються в якості показів до проведення лабіопластики.

Покази до лабіопластики:

 • ✔ Травматична деформація геніталій після пологів.

 • ✔ Вроджені особливості розвитку статевих губ: видовження, асиметрія, гіпертрофія.

 • ✔ Вікові зміни з погіршенням естетики і функції статевих органів.

 • ✔ Бажання жінки змінити розмір або скоригувати форму статевих губ.

Лабіопластика повертає жінці впевненість у своїй красі і привабливості.

Підготовка до лабіопластики:

Лабіопластика проводиться із застосуванням наркозу. У перші дні зберігається набряклість тканин, можливий дискомфорт та больові відчуття. Пришвидшити  відновлення допомагає уважне ставлення до всіх рекомендацій лікаря. Особливу увагу слід приділяти рекомендаціям, специфічним для даної операції:

 • ✔  У перші дні після лабіопластики можна лежати або ходити, але бажано не сидіти.

 • ✔  Не можна носити тісну білизну.

 • ✔  Слід уникати перегріву та переохолодження організму.

 • ✔ Близько півтора місяця слід утримуватися від інтимної близькості.

Також слід дотримуватися правил, актуальні в реабілітаційному періоді після будь-якої пластичної операції: не можна піднімати важкого і займатися спортом. Протипоказані косметологічні та фізіотерапевтичні процедури, за винятком тих, які призначені лікарем. Лабіопластика дає стійкий естетичний результат. Чутливість статевих органів після операції не зменшується. Інтимна пластика не впливає на здатність жінки виносити і народити дитину.

ГІМЕНОПЛАСТИКА

Гіменопластика – операція інтимної пластичної хірургії, яка проводиться з метою відновлення цілісності дівочої пліви. Залежно від обраної техніки гіменопластики реабілітаційний період триває від 3 до днів, протікає легко з мінімальним дискомфортом. Інша назва операції — рефлорація.

Покази до гіменопластики:

 • ✅ Гіменопластика проводиться виключно за бажанням жінки.

Підготовка до гіменопластики:

Відновлення дівочої пліви проводиться амбулаторно або в умовах денного стаціонару. У госпіталізації, як правило, немає потреби. Виконується гіменопластика під місцевою анестезією, але якщо жінка боїться і відчуває виражений емоційний дискомфорт, операція може бути виконана з внутрішньовенної садації або під наркозом. Перед відновленням дівочої пліви жінка проходить стандартне медичне обстеження.

№ п/пНазва послугЦіна, грн.
1.Комплексне гінекологічне обстеження що включає: консультація гінеколога, обстеження молочної залози (пальпаторно), огляд одноразовим дзеркалом, бімануальне дослідження, мазок на флору, мазок на цитологію, кольпоскопія, УЗД органів малого тазу1500.00
2.Гінекологічне обстеження: консультація, огляд, мазки800,00
3.Консультація гінеколога450.00
4.Обстеження молочної залози (пальпаторно)110.00
5.Інтерпретація обстежень та лабораторних досліджень100.00
6.Огляд одноразовим дзеркалом, бімануальне вагінальне обстеження150.00
7.Повторна консультація350.00
8.Забір вмісту піхви на визначення флори150.00
9.Цитологічне дослідження з шийки матки200.00
10.Біопсія шийки матки та вишкрібання цервікального каналу + гістологічне дослідження матеріалу2000.00
11.Пайпель — біопсія ендометрію1250.00
12.Введення фелстіну в порожнину матки (без препарату)500.00
13.Забір матеріалу на TORCH-інфекції100.00
14.Кольпоскопія350.00
15.Видалення поліпу з ш/м, ц/к2500.00
16.Санація піхви і розкриття Ovulae Naboty400,00
17.Кріодеструкція ерозії ш/м2500.00
18.Кріолікування папілом 1П250.00
19.Санація піхви, обробка зовнішніх статевих органів250.00
20.ПАП тест методом рідинної цитології600,00
21.Кріолікування кондилом2000.00
22.Встановлення ВМС “Мірена”, “GoldlilY”1800.00
23.Видалення ВМС800.00
24.Радіохвильова коагуляція шийки матки3000,00
25.Взяття біопсії шийки матки радіохвильовим методом2000,00
26.Конізація шийки матки6000,00
27.Видалення папілом радіохвильовим методом2000,00
28.Видалення кондилом до 5 елементів780,00
29.Видалення кондилом до 6-10 елементів1350,00
30.Лікувальне/діагностичне вишкрібання стінок порожнини матки та цервікального каналу5000.00
31.Гіменопластика11000,00
32.Вагінопластика І ступеня складності (зменшення розміру піхви)13000,00
33.Вагінопластика ІІ, ІІІ ступеня складності (зменшення розміру піхви)15000,00
34.Лабіопластика І ступеня складності10000,00
35.Лабіопластика ІІ, ІІІ ступеня складності13000,00
36.Реконструктивні операції на зовнішніх статевих органах10700,00
37.Пластика везіко-вагінальних та ректо-вагінальних нориць9400,00
38.Видалення кіст бартолінійових залоз6000,00
39.Аднексектомія І ступеня складності22000,00
40.Аднексектомія ІІ ступеня складності28000,00
41.Видалення ендометріоїдних утворень 20000,00
42.Видалення кист яйника І ступеня складності18000,00
43.Видалення кист яйника ІІ ступеня складності21000,00
44.Видалення параоворіальної кисти15000,00
45.Лапаротомія. Консервативна міомектомія І ступеня складності24000,00
46.Лапаротомія. Консервативна міомектомія ІІ ступеня складності27000,00
47.Лапароскопія діагностична14000,00
48.Лапаротомія. Цистектомія24000,00
49.Бужування цервікального каналу2500,00
50.Гістероскопія діагностична5800,00
51.Гістерорезектоскопія І ступеня складності8000,00
52.Гістерорезектоскопія ІІ ступеня складності10000,00
53.Гістологічне дослідження480.00
54.Лапароскопічна стерилізація18000,00
55.Лапароскопічна тазовий адгезіолізис при злуках19000,00
56.Лапароскопічна ампутація матки без додатків19000,00
57.Лапароскопічна ампутація матки з додатками21000,00

Записатися на прийом

Ми перетелефонуємо Вам після оформлення заявки

Дякуємо! Ми передзвонимо до вас.

Повідомлення не відправлено. Спробуйте пізніше!